اخبار مرتبط

پست اینستاگرامی رییس کل بانک مرکزی با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب:

همتی با بیان اینکه نیاز به نقدینگی بعضی از واحدهای تولیدی به دلیل افزایش نرخ ارز افزایش یافته است، اظهار داشت: این عوامل نباید مانع فعالیت واحدهای تولیدی شود، بر این مبنا بانک مرکزی حامی تولید و حفظ اشتغال در کشور است و لازم است بانک‌‌ها در این زمینه به جدیت وارد میدان عمل شوند.

به گزارش جماران؛ رئیس کل بانک مرکزی تاکید کرد: مدیران عامل بانک های خصوصی و دولتی باید در ماه های پایانی سال، اولویت خود را تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی قرار دهند و مانع تامین نقدینگی این واحدها نشوند.

عبدالناصر همتی که در نهمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک‌‌های کشور در بانک مرکزی سخن می‌‌گفت، با تاکید بر اینکه حفظ اشتغال و تولید اولویت نظام بانکی است، گفت: مدیران عامل بانک‌‌‌های خصوصی و دولتی باید در ماه‌‌های پایانی سال، اولویت خود را تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی قرار دهند و از سخت‌‌‌گیری‌هایی که مانع تامین نقدینگی این واحدها می‌‌شوند، خودداری کنند.

وی با بیان اینکه نیاز به نقدینگی بعضی از واحدهای تولیدی به دلیل افزایش نرخ ارز افزایش یافته است، اظهار داشت: این عوامل نباید مانع فعالیت واحدهای تولیدی شود، بر این مبنا بانک مرکزی حامی تولید و حفظ اشتغال در کشور است و لازم است بانک‌‌ها در این زمینه به جدیت وارد میدان عمل شوند.

رییس کل بانک مرکزی با اشاره به نقش مهم شعب در پیشبرد امور بانک‌ها، بر ضرورت نظارت روسای شعب بر مصارف بانک‌ها تاکید کرد.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

پست اینستاگرامی رییس کل بانک مرکزی با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب:

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.