اخبار مرتبط

در دیدار جمعی از اعضای کانون زندانیان سیاسی مسلمان قبل از انقلاب؛

احمد توکلی صبح روز چهارشنبه نوزدهم دی ماه، با حضور در خانه موزه آیت الله هاشمی رفسنجانی، از قسمت های مختلف این مجموعه بازدید کرد.

به گزارش جماران؛ در هفته منتهی به نوزدهم دی ماه، مصادف با دومین سالروز رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی، فضای خانه موزه ایشان، حال و هوای خاصی داشت. بیش از پانصد و شصت و پنج نفر از هموطنان عزیزمان از سراسر کشور، در هفته جاری،از این مجموعه بازدید و با قرائت فاتحه و دعا و با نوشتن نظرات خود در دفتر یادبود، یاد و خاطره ایشان را گرامی داشتند.

همچنین در همین هفته،حدود ۵۰ نفر از خواهران بسیجی از استان سمنان، ۲۵ نفر از نیروهای بسیج سپاه محمد رسول الله(ص) و ۱۵ نفر از دانش آموزان دبستان همت، واقع در منطقه یک تهران نیز به صورت گروهی از خانه موزه آیت الله هاشمی رفسنجانی بازدید کردند.

آقای دکتر احمد توکلی نیز، صبح روز چهارشنبه نوزدهم دی ماه، با حضور در خانه موزه آیت الله هاشمی رفسنجانی، از قسمت های مختلف این مجموعه بازدید کرد.

وی در پایان این بازدید در دفتر یادبود خانه موزه، مطالبی نوشت که در بخشی از آن آمده است:... به خانه موزه آیت الله هاشمی آمدم تا سالگرد رحلت ایشان را به خانواده ،تسلیت بگویم. یاد گذشته افتادم و خوشحال شدم که در یکی از مصاحبه هایم، از یکی از فرازهای زندگی سیاسی آقای هاشمی، یاد کردم. آن فراز، پاسخ صدام بود، پس از اشغال کویت. آن پاسخ، سند ضابطه‌مندی نظام جمهوری اسلامی در سیاست خارجی و سند افتخار آقای هاشمی است. خوب است همراه با نامه صدام، در تابلویی به نمایش گذاشته شود. روحش شاد باد و حیات جاویدش بر سفره اکرام الهی مستدام باد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

در دیدار جمعی از اعضای کانون زندانیان سیاسی مسلمان قبل از انقلاب؛

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.