اخبار مرتبط

نورااله تیموری روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان طلب از مشترکان روستایی استان بوده که متاسفانه تاکنون نسبت به پرداخت آب بهای خود اقدام نکرده اند.
وی افزود: وصول مطالبات علاوه بر اینکه در تامین نیازهای مالی شرکت تاثیرگذار است در بهبود مصرف آب توسط مشترکین نیز تاثیر بسزایی دارد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی ایلام تاکید کرد: با پرداخت حق آب مصرفی از سوی مشترکان علاوه بر تامین نیازهای مالی شرکت و بهبود مصرف آب از سوی مشترکان در افزایش کیفیت و کمیت خدمات شرکت نیز تاثیر گذار است.
تیموری با اشاره به اینکه نرخ فروش آب به مشترکان روستایی فروخته می ‌شود، یادآور شد: قیمت تمام شده هر متر مکعب آب روستایی 16 هزار ریال است که این میزان با متوسط فروش سه هزار و 400 ریال به مشترکان فروخته می‌شود.
وی اضافه کرد: مشترکان لازم است با پرداخت به موقع آب بهای مصرفی خود، این شرکت را در راستای خدمت رسانی هر چه بیشتر و بهتر یاری رسانند.
به گزارش ایرنا، هم اکنون 46 روستای استان ایلام به صورت سیار آبرسانی می شوند که در پیک مصرف و فصل گرما این میزان تا 100 روستا نیز افزایش پیدا می کند.
تعداد کل مشترکان آب روستایی استان ایلام 45 هزار و 544 مشترک است که از این شمار، 885 را مشترکان عمومی و ادارات، یک هزار و 587 را مشترکان تجاری و صنعتی و 43 هزار و 99 مشترک مربوط به بخش مسکونی است.
منابع تامین آب روستایی در استان ایلام 166 منبع است که 105 مورد آن چشمه و 61 مورد چاه و قنوات است.
3032/6034
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.