اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، محمد نوذری در جلسه تودیع و معارفه فرماندار شهرستان بدره اظهار داشت: مردم استان ایلام هشت سال دفاع مقدس در صف مقدم بودند و شایسته بهترین خدمت هستند.
وی افزود: امروز ظرفیت های بزرگی در استان ایلام وجود دارد که یکی از آنها وجود ایلات مختلف است که باید از این استعداد برای توسعه بیشتر و وفاق و همدلی بیشتر بهره گرفت.
معاون استاندار ایلام با اشاره به اینکه تغییرات و جابجایی مدیران نباید نشات گرفته از مسائل قومی و قبیله ای باشد، تاکید کرد: منطقه جغرافیایی تاثیری در جابجایی مدیران ندارد.
نوذری اضافه کرد: یکی از مهمترین ویژگی های فرمانداران این است که در همه امور دارای حرف و ایده بوده و نسبت به حل مشکلات مردم اهتمام جدی داشته باشند.
وی با بیان اینکه فرمانداران باید در بین مردم باشند و هر هفته یک روز را به مشکلات مردم اختصاص دهند، یادآور شد: یک فرماندار باید در خوشی و ناخوشی همراه مردم باشد.
معاون سیاسی ، امینتی استاندار ایلام اضافه کرد: فرمانداران باید مستقیم با مردم حرف بزنند، حتی اگر هم نتوانند مشکلات مردم را حل کنند ولی باید کنار مردم باشند و مردم را تحویل بگیرند.
وی عنوان کرد: اجازه شنیدن به صحبت های مردم داده شود حتی اگر نقد هم باشد، در این بین عده ای اندکی هستند که بجای نقد تخریب می کنند که این بی انصافی است و باید در کنار نواقص کارهای مثبت را هم دید.
نوذری تاکید کرد: دوره های مدیریت نباید بیش از چهار سال باشد، البته زمان مدیریت مهم نیست بلکه کیفیت مدیریت مهم است و این مسئله باید در سرلوحه کار فرمانداران قرار گیرد.
در پایان این مراسم از زحمات سیروس مرادحاصلی فرماندار پیشین بدره تقدیر و مجید عسگری به عنوان فرماندار جدید شهرستان معارفه شد.
7177/6119
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.