اخبار مرتبط

افشین مظاهری روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: عملیات اجرایی این چاه ها امسال در محدوده شهرستان ایلام با هدف تامین آب شرب مناطق پایین دست شهر ایلام و روستاهای تحت پوشش این شهرستان آغاز شد.
وی هزینه حفاری و تجهیز این تعداد چاه را هفت میلیارد ریال اعتبار عمرانی عنوان کرد.
سرپرست شرکت آبفای ایلام تاکید کرد: راه اندازی و بهره برداری از این چهار حلقه چاه نیازمند برقی کردن چاه ها و ایجاد 14 کیلومتر لوله گذاری است که انجام آنها نیازمند تخصیص اعتبار است.
مظاهری یادآور شد: با تجهیز و راه اندازی این منابع جدید و انتقال آبدهی آنها به مخازن اصلی شهر، مشکلات مناطق پایین دست شهر ایلام و روستاهای تحت پوشش آن چون مناطق شهرک شهید کشوری، بانقلان ، فاطمیه و ... به صورت کامل مرتفع می شود.
وی از عملیات اجرایی چهار حقله چاه دیگر جهت تامین آب مناطق شهر دهلران خبر داد و گفت: برای ارتقاء کیفیت آب شهر دهلران عملیات اجرایی حفر چهار حلقه چاه در دشت بره بیچه این شهرستان در دستور کار قرار دارد که در این خصوص پیمانکار مربوطه نیز انتخاب و بزودی عملیات اجرای آنها آغاز خواهد شد.
سرپرست شرکت آب و فاضلاب ایلام تصریح کرد: در صورت تامین اعتبار لازم جهت احداث خطوط انتقال، برق رسانی و تجهیز چاه های آب شرب در شهرهای ایلام و دهلران در سال جاری این چاه ها وارد مدار بهره برداری خواهند شد.
به گزارش ایرنا، هم اکنون 195 هزار مشترک آب و فاضلاب تحت پوشش شرکت آبفای شهری استان ایلام قرار دارند.
3032/6034
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.