اخبار مرتبط

مهدی پورسیابیدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: یک هزار و 100 تن ذرت به صورت آزاد و با مبلغ 11 هزار ریال در بین مرغ داران استان ایلام در حال توزیع است.
وی افزود: تاکنون از این مقدار ذرت آزاد مقدار 600 تن آن توزیع شده و 500 تن دیگر نیز به تدریج در حال توزیع است.
پورسیابیدی یادآور شد: 2 هزار تن ذرت هم به صورت تهاتر آماده توزیع در بین مرغداران است که در این روش شرکت پشتیبانی امور دام در ازای توزیع ذرت مرغ دریافت می کند.
وی هدف از دریافت مرغ به جای ذرت را توزیع تدریجی این مرغ به بازار با هدف تنظیم بازار مرغ در زمان گرانی و افزایش قیمت این کالای خوراکی پرمصرف دانست.
وی گفت: همچنین 760 تن سویا برای مرغداران تامین شده که از این مقدار تاکنون 386 تن سویا آن توزیع شده و 374 تن نیز در حال توزیع است.
پورسیابیدی یادآور شد: قیمت هر کیلو سویا برای مرغداری های استان ایلام 19 هزار و 500 ریال تعیین شده است.
وی همچنین از تخصیص سهمیه 2 هزار تن جو برای دامداران استان ایلام توسط شرکت پشتیبانی امور دام کشورخبر داد و گفت: البته این مقدار جو هنوز وارد استان نشده است.
به گزارش ایرنا، شرکت پشتبانی امور دام با هدف حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان همواره با شیوه های مختلف از جمله تامین، توزیع و فروش نهاده های دامی ارزان قیمت به دامداران و مرغداران، معامله تهاتری مرغ به جای نهاده سعی در تعدیل قیمت گوشت قرمز و مرغ بازار دارد.
7172/6034
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.