اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، با نزدیک شدن به فصل آغاز مسابقات فوتبال لیگ برتر بانوان در 14 مهرماه تیم پالایش گاز بانوان ایلام با وجود تاخیر در شروع تمرینات و بدنسازی ورزشکاران پس از صدور مجوز توسط حامی مالی این تیم در شرایط خوبی بسر می برد.
شرکت پالایش گاز ایلام که حامی مالی این تیم است امسال امکانات خوبی در اختیار این تیم قرار داده و بازیکنان نیز از شرایط خوب فیزیکی و تکنیکی برخوردار هستند و با انگیزه بیشتر در این مسابقات حضور خواهند یافت.
سرپرست این تیم در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تمرینات تیم پالایش گاز بانوان ایلام برای حضور در فصل جدید رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور از اول شهریور ماه آغاز شده و کاستی هایی که از نظر امکانات در این تیم وجود داشت برطرف و بازیکنان از نظر فیزیکی و تکنیکی در شرایط خوبی بسر می برند.
الهه اکبرزاده با بیان اینکه این تیم خود را برای حضوری مقتدرانه در لیگ برتر آماده می کند، افزود: قبل از صدور مجوز میزان قرارداد بازیکنان و کادر فنی مشخص شد و بازیکنانی که مایل به پذیرفتن مبالغ پیشنهادی بودند در تیم ماندگار شدند.
اکبرزاده در خصوص بدنسازی بازیکنان یادآور شد: نبودن یک مربی بدنساز متخصص در کنار تیم از مشکلات این تیم بود که خوشبختانه در حال حاضر یک فرد متخصص و با سابقه جذب تیم شده و بازیکنان از تخصص وی بهره مند می شوند.
سرپرست تیم پالایش گاز بانوان ایلام گفت: مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر فوتبال بانوان با حضور نمایندگان 12 تیم برگزار شد و سوت آغاز دهمین دوره لیگ برتر فوتبال بانوان از 14 مهرماه زده خواهد شد.
وی ادامه داد: تیم پالایش گاز بانوان ایلام در هفته اول مسابقات لیگ برتر میهمان آینده سازان اصفهان قهرمان فصل گذشته لیگ برتر است.
اکبرزاده ابراز امیدواری کرد: با تمرینات و بدنسازی تیم زیر نظر مربی متخصص بدنسازی و کادر فنی با تجربه بتوانیم در حد ظرفیت و توانایی تیم در لیگ برتر ظاهر شویم.
وی با بیان اینکه امسال نیز با انگیزه رسیدن به سه تیم برتر لیگ در مسابقات حضور داریم، گفت: با حمایت شرکت پالایش گاز و تلاش بازیکنان و کادر فنی با انگیزه و تلاش بیشتر باید خود را به جایگاه شایسته و سه تیم برتر جدول برسانیم.
به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پالایش گاز بانوان ایلام سال گذشته با 11 برد، 2 تساوی، پنج باخت، 42 گل زده و 24 گل خورده با 35 امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان کشور قرار گرفت و خانم زهرا حاتم نژاد بعنوان خانم گل لیگ برتر بانوان موفق به دریافت کفش طلای مسابقات شد.
خبرنگار: لیلی خاکی** انتشار دهنده: حسن کهزادیان
7180/6119
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.