اخبار مرتبط

اکبر وطن دوست روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در راستای ساماندهی و بهسازی جاده های ارتباطی مرکز شهرستان به پل سیمره عملیات تراش و روکش آسفالت هفت کیلومتر از این مسیر انجام شد و این عملیات تا پایان این جاده 65 کیلومتری با توجه به نیاز ضروری به مرمت آن ادامه می یابد.
وی افزود: اعتبار این پروژه 22 میلیارد ریال است و برای انجام آن از دستگاه ویرتکن، یک دستگاه کامل ماشین آلات قیر پاشی، غلتک چرخ فلزی و لاستیکی استفاده شده است.
مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای چرداول تاکید کرد: این طرح برای افزایش بهبود کیفیت تردد در پر ترددترین جاده ارتباطی این شهرستان صورت می گیرد و بدلیل ازدیاد تردد خودروهای سبک و سنگین و وجود حفره ها، ترک ها و چاله ها انجام این عملیات ضروری به نظر رسید و با مساعدت مدیران استانی و شهرستانی و تزریق اعتبارات مناسب کار اجرایی آن شروع و ادامه خواهد داشت.
وطن دوست یاداور شد: حدود یک کیلومتر از رمپ ورودی و خروجی راه روستایی بلاوه نیز با آسفالت سرد ساماندهی و اصلاح شد که برای اجرای طرح
2 میلیارد ریال هزینه شده است.
وی همچنین از عملیات اصلاح هندسی تعریض قوس تراشه سنگی در مسیر راه روستایی نسار چرداول با یک دستگاه پیکو، لودر و کامیون و رفع دو نقطه حادثه خیز با اعتبار 200 میلیون ریال خبر داد.
به گزارش ایرنا، اقدامات مناسبی طی چهار سال گذشته در حوزه راه های شهری و روستایی و اصلاح نقاط حادثه خیز شهرستان چرداول انجام شده و نقطه حادثه خیز مسیر جاده سرابله به پل سیمره. پایین از از روستای سنگ سفید که شاهد تصادفات زیادی در این محل بودیم با اعتبار 30 میلیارد ریال و به طول سه کیلومتر حذف شد و در مسیر 65 کیلومتری سرابله به بخش هلیلان عملیات: آسفالت، تعمیر ، تسطیح و خاکبرداری صورت گرفته که علیرغم این اقدامات مهم کم عرض بودن جاده و دید کم در بعضی از محل ها باعث اتفاقات ناگوار تصادف و خسارات جانی و مالی هستیم.
شهرستان 59 هزار نفری چرداول به مرکزیت شهر سرابله در 35 کیلومتری ایلام قرار دارد و در مجموع دارای 700 کیلومتر راه اصلی ، فرعی و روستایی است.
خبرنگار: رضا آزادی ** انتشار دهنده: حسن کهزادیان
7176/6119

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.