اخبار مرتبط

سرهنگ رضا همتی زاده روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: هرگونه استفاده از پلاک وسایل نقلیه دیگر روی خودروی غیر، دخل، تصرف، دستکاری و مخدوش کردن پلاک و ارقام آن در وسایل نقلیه برابر قانون مجازات اسلامی ممنوع بوده و جرم تلقی می شود.
وی افزود: ماموران تیم عملیات ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی استان روز گذشته در اجرای طرح برخورد با خودروهای دارای پلاک مخدوش، یک دستگاه خودرو پیکان را در محور ایلام - مهران با پلاک مشکوک که اقدام به تغییر در ارقام پلاک خودرو خود کرده بود متوقف کردند که متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل تحقیق به پلیس آگاهی معرفی شد.
رئیس پلیس راه استان ایلام تاکید کرد: بر اساس ماده ۷۲۰ قانون مجازات، تخلف در این حوزه ها و موارد دیگر 6 تا یک سال حبس دارد.
وی اضافه کرد: رانندگان اینگونه خودروها با این طرز تفکر غلط و به جهت گریز از اعمال قانون توسط ماموران و دوربین های ثبت تخلف ، اقدام به مخدوش کردن پلاک خودرو می کنند.
به گزارش ایرنا، هم اینک بیش از 110 کیلومتر بزرگراه، 630 کیلومتر راه اصلی، 891 کیلومتر راه فرعی و یک هزار و 770 کیلومتر راه روستایی در استان ایلام زیر بار ترافیک قرار دارد.
خبرنگار: فرهاد فرامرزی ** انتشار دهنده: حسن کهزادیان
3032/6119
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.