اخبار مرتبط

سرپرست اجرایی این مسابقات و نایب رئیس هیات انجمن های ورزشی ایلام روز شنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: مسابقات سپک تاکرای قهرمانی کشور در بخش بانوان با حضور 28 تیم و 83 ورزشکار از 14 استان در 2 رده سنی بزرگسالان و جوانان از روز چهارشنبه 28 تیرماه جاری در سالن شهدای قلاویزان ایلام و به مدت سه روز آغاز برگزار شد.
فریبا قبادی اظهار کرد: ایلام در این رقابت ها با داشتن 2 تیم در رده سنی بزرگسالان نایب قهرمان مسابقات شد و تیم های شهرکرد و قم نیز بطور مشترک به مقام سوم دست یافتند.
وی افزود: استان های کرمان، لرستان، کرمانشاه، تهران، زنجان، مرکزی، خراسان رضوی، قم، گلستان، شهرکرد، گیلان، قزوین و جزیره کیش هر کدام یک تیم در رده بزرگسالان و یک تیم در رده جوانان و استان ایلام نیز با 2 تیم در رده سنی بزرگسالان در این مسابقات حضور داشتند.
به گزارش ایرنا، مسابقات سپک تاکرای قهرمانی کشور بانوان چهارشنبه 28 تیرماه به میزبانی ایلام با حضور 14 استان و 28 تیم در 2 رده سنی بزرگسالان و جوانان در سالن شهدای قلاویزان شهر ایلام برگزار شد.
استان ایلام دارای بیش از یک هزار ورزشکار غیر سازمان یافته در هیات انجمن های ورزشی است و حدود 50 نفر از بانوان ورزشکار در رشته سپک تاکرا فعالیت می کنند.
خبرنگار: لیلی خاکی** انتشار دهنده: شهریار حیدری فر
7180/6034

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.