• کدخبر: 705757
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مهندس پروین خانمحمدی عضو شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان استان ایلام اظهار داشت: نظر به مصوبه اخیر شورای محترم سیاستگذاری استان ، ضمن حمایت قاطع و بی قید و شرط خود از عملکرد مثبت و قابل دفاع استاندار شریف استان ایلام که در گذر زمان، تاریخ بر شجاعت و توانمندی ایشان گواهی خواهد داد، اعلام می نمایم که تصمیم جمعی از همفکران در آن شورا نظر اکثریت اعضا نبوده و نخواهد بود.


وی ادامه داد: اینجانب با افتخار اعلام مینمایم که شخصا موافق ادامه مدیریت و تثبیت استاندار محترم ایلام بوده وخواهم بود و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد زیرا مهندسی و سناریو طراحی شده بعضی از دست اندرکاران این ماجرا که از سوی برخی مسئولان پایتخت نشین هم حمایت شده و اخیرا با اصولگرایان نیز نشست صمیمی داشته اند، را صحیح نمی دانیم.


نماینده مجمع زنان اصلاح طلب در ایلام گفت: ماجرا از جایی شروع شد که طراحان با تمهیدات خاص خود متن از پیش تهیه شده را بدون اعلام قبلی در دستور کار اعضای شورا قرار داده تا به خیال خویش نظر مساعد اکثریت شورا را بگیرند که این امری محال است. اینجا روی سخنم با دوستان و سیاسیون است و آن اینکه:"مگر تغییرات استانداران از اختیارات وزارت کشور و هیات دولت نیست ؟!! پس این مصوبه جز سهم خواهی چه میتواند باشد ؟!!


عضو شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان ایلام و معاون تبلیغات ستاد اصلاح طلبان دکتر روحانی اضافه کرد: بانیان و مجریان این طرح شکست خورده نه تنها به فکر توسعه استان نیستند بلکه با هدایت وراهبری یکی از اعضا مهم این شورا که درتهران است بدنبال مطامع شخصی و سهم خواهی اند و این با مرام و مسلک اطلاح طلبی در تضاد است.

 

48

انتهای پیام
  • کدخبر: 705757
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.