اخبار مرتبط

سیدکمال الدین میرجعفریان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این انسداد جاده به منظور انجام عملیات راهسازی و تعریض راه با هدف احداث بزرگراه ایلام - مهران انجام شده است.
وی از رانندگانی که قصد تردد در این مسیر ارتباطی را دارند، خواست در این مدت از جاده قدیم ایلام - صالح آباد (ماربره) برای رفتن به شهرستان مرزی مهران و یا از مهران به ایلام استفاده کنند.
رئیس پلیس راه استان ایلام نیز در این خصوص گفت: با توجه به مسدود شدن مسیر اصلی ایلام به مهران در محدوده تونل راه کربلا هم اکنون تیم های پلیس راه در محدوده میدان قرآن رانندگان را به سمت جاده قدیم ایلام - صالح آباد (ماربره) هدایت می کنند.
سرهنگ رضا همتی زاده افزود: با توجه به اینکه جاده قدیمی ایلام به صالح آباد دارای پیچ های خطرناک و عرض کم است، رانندگان و بویژه افرادیکه آشنایی با این مسیر ندارند ضمن جلوگیری از سرعت غیرمجاز با صبر و حوصله رانندگی کنند تا شاهد حادثه ناگواری نباشیم.
به گزارش ایرنا، شهرستان مهران در 85 کیلومتری جنوب غربی ایلام قرار دارد و مرز بین المللی مهران در 11 کیلومتری این شهر مهمترین کانون تردد زائرین عتبات عالیات است که هر سال بیش از سه میلیون زائر از این مسیر به شهرهای مذهبی عراق سفر می کنند که بخش قابل توجهی از این زائرین در ایام منتهی به اربعین از مرز مهران تردد می کنند.
تعریض و بهسازی جاده ایلام - مهران در 2 سال اخیر با توجه به افزایش حجم سفرهای زائرین اربعین در دستور کار مسئولان قرار گرفته و با اتخاذ تدابیر مناسب و اختصاص اعتبار از سوی دولت، بخش هایی از این مسیر در این مدت تعریض شده و عملیات تعریض بخش های دیگری نیز از این جاده در دست انجام است.
خبرنگار: فرهاد فرامرزی ** انتشار دهنده: مجید سلیمانی
3032/9102

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.