اخبار مرتبط

مسعود همتی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از این مقدار مواد پروتئینی توزیع شده، 41 هزار و 500 کیلوگرم گوشت مرغ و سه هزار و 600 کیلوگرم نیز گوشت قرمز منجمد بوده است.
وی افزود: هم اکنون 67 تن گوشت مرغ، چهار تن گوشت قرمز از نوع سردست و 20 تن ران در سردخانه های این شرکت ذخیره شده که بتدریج در صورت تقاضا وارد بازار مصرف می شود.
همتی یادآور شد: برای تنظیم بازار ماه رمضان و تامین نیازهای پروتئینی مصرف کنندگان 118 تن مرغ، نزدیک به پنج تن گوشت قرمز سردست و 20 تن ران در سردخانه های استان ذخیره سازی شده است.
وی تاکید کرد: در این مدت بر خلاف گوشت قرمز از نوع ران گوساله که هیچ متقاضی برای فروش ندارد، تقاضا برای گوشت مرغ و گوشت کوساله از نوع سردست مطلوب است و تا پایان ماه رمضان توزیع این اقلام پروتئینی در سطح استان ایلام انجام خواهد شد.
به گفته وی، 15 عامل توزیع در استان گوشت قرمز و مرغ مورد نیاز را بدست مصرف کنندگان می رسانند که 6 عامل توزیع در شهرستان ایلام و مابقی در شهرستان های تابعه استان هستند.
معاون بازرگانی شرکت پشتیبانی امور دام ایلام گفت: البته این شرکت به افراد متفرقه ای که نامه خرید از اتحادیه های امور دام و مرغداران و جهاد کشاورزی داشته باشند نیز گوشت برای توزیع تحویل می دهد.
همتی اضافه کرد: قیمت فروش گوشت مرغ بطور عمده هر کیلوگرم 53 هزار ریال و گوشت قرمز منجمد هر کیلوگرم 220 هزار ریال است ولی قیمت این اقلام برای مصرف کنندگان به ترتیب 56 هزار و 500 ریال و 227 هزار ریال تعیین شده است.
خبرنگار: زهرا موسوی ** انتشار دهنده: مجید سلیمانی
7172/9102
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.