اخبار مرتبط

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از مرکز اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ محسن ناصری در جمع مدیران آموزشگاه های رانندگی اظهار داشت: هم اکنون 21مرکز آموزش رانندگی در استان وجود دارد که از این تعداد 6 آموزشکاه در مرکز استان به عنوان متولی صدور گواهینامه پایه سوم و 2 آموزشگاه رانندگی پایه دوم و یکم و مابقی در شهرستان های تابعه مشغول فعالیت هستند.
وی با اشاره به اینکه تاسیس آموزشگاه رانندگی به علت کامل شدن ظرفیت در ایلام امکان پذیر نیست، ادامه داد: ماهیانه بطور متوسط 50 نفر در مراکز آموزش رانندگی در استان مورد تعلیم قرار می گیرند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام به اعمال محدودیت های جدید برای افراد نو گواهینامه اشاره کرد و افزود: آموزشگاه ها به عنوان مجری آموزش موظف به اجرای محدویت های ذکرشده در این دستورالعمل از اول مردادماه هستند.
ناصری یادآور شد: مربیان آموزشی بایستی ضمن به همراه داشتن مدارک رانندگی و پوشیدن کاور و گردن آویز مخصوص در هنگام آموزش از انجام فعالیت آموزشی در حوزه برون شهری خودداری کنند.
وی تاکید کرد: در صورتیکه مربی، موارد یاد شده را نادیده بگیرد یا حجاب اسلامی را رعایت نکند، کارت مربیگری وی ابطال و از ادامه فعالیت آموزشی وی جلوگیری می شود.
سرهنگ ناصری اضافه کرد: مطابق دستورالعمل های جدید مسول ثبت نام آموزشگاه موظف است در هنگام ثبت نام وضعیت و آخرین مدرک تحصیلی متقاضی را از پلیس +10 استعلام و از پرکردن فرم های مربوطه بصورت خوداظهاری توسط خود متقاضی خودداری کنند.

* پلمپ سه واحد صنفی متخلف در شهرستان چرداول

رئیس پلیس چرداول از اجرای طرح گشت مشترک پلیس و سازمان تعزیرات حکومتی در این شهرستان و پلمپ سه واحد صنفی متخلف خبر داد.

* توقیف ۱۴ دستگاه موتورسیکلت متخلف در آبدانان

۱۴ دستگاه موتورسیکلت متخلف در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی توسط پلیس آبدانان توقیف و روانه پارکینگ شدند.

دریافت کننده: حسن کهزادیان** انتشار دهنده : شهریار حیدری فر
6119/6034

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.