اخبار مرتبط

نهم آبان، روز خانواده در جمهوری اسلامی / خانواده در اندیشه امام خمینی(س) / 1

فرهاد قیصربیگی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این تعداد واحد مسکونی بر اساس قرارداد منعقد شده با بنیاد برکت در چند فاز در مناطق مختلف این استان ساخته می شود.
وی افزود: در مرحله نخست این قرارداد، 100 واحد مسکونی امسال احداث می شود که بنیاد برکت متعهد به پرداخت 13 میلیارد و 800 میلیون ریال اعتبار برای ساخت این تعداد واحد مسکونی شده است.
قیصربیگی تاکید کرد: در مرحله نخست چهار میلیارد و 130 میلیون ریال از سوی بنیاد برکت در اختیار این اداره کل قرار گرفته و عملیات اجرایی ساخت این تعداد واحد مسکونی در روزهای آینده آغاز خواهد شد.
وی با بیان اینکه این واحدهای مسکونی برای زنان سرپرست خانوار و خانواده های چند معلولی احداث می شود، یاداور شد: پیش بینی می شود در چند سال آینده همه 360 واحد مسکونی برای این مددجویان ساخته و در اختیار آنها قرار گیرد.
مدیرکل بهزیستی استان ایلام با اشاره به محدود بودن اعتبارهای دولتی گفت: این سازمان برای خدمات دهی هر چه مطلوب تر به مددجویان زیر پوشش، نیازمند مشارکت نهادهای خیریه و افراد نیکوکار است.
قیصربیگی همچنین با اشاره به افزایش دو برابری کمک هزینه ساخت و یا خرید مسکن مددجویان ساکن در مناطق شهری این استان در سال جاری از 40 میلیون ریال به 80 میلیون ریال، ابراز امیدواری کرد امسال تحول گسترده ای در حوزه ساخت و ساز مسکن مددجویان ایجاد شود.
25 هزار نفر در استان ایلام زیر پوشش خدمات بهزیستی قرار دارند.
بنیاد برکت وابسته به ستاد فرمان اجرایی امام خمینی (ره) اقدام به ساخت مدرسه، مسجد و منازل مسکونی در مناطق محروم کشور می کند.
خبرنگار: آزاده خرم ** انتشار دهنده: مجید سلیمانی
7171/9102

اخبار مرتبط

نهم آبان، روز خانواده در جمهوری اسلامی / خانواده در اندیشه امام خمینی(س) / 1

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.