اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا محمدتقی قاسمی روز پنجشنبه در نشست خبری با حضور برخی از رسانه های استان اظهار کرد: این شعار و برنامه ها قبل از اعلام عمومی توسط تیم های زبده و کارکشته و صاحب نظران در حوزه های مختلف برای اطمینان از قابلیت اجرا مورد مطالعه، تحلیل و بررسی قرار گرفته و همه این وعده های انتخاباتی قابل اجرا و تحقق است.
وی با بیان اینکه هدف آقای رئیسی خدمت صادقانه به مردم است افزود: رعایت حسن اخلاق در تبلیغات و در برخورد با مردم، جناح ها و طیف های موافق و مخالف از شاخصه های مثبت آقای رئیسی است و استقبال بی نظیر و پرشور مردم از وی در سفرهای استانی به روشنی بیانگر مردم مداری این نامزد ریاست جمهوری است.
قاسمی در مورد دیدگاه فراجناحی رئیسی هم یادآور شد: اعتقاد آقای رئیسی استفاده از توان، خلاقیت و استعداد همه جناح ها و احزاب سیاسی کشور با هر تفکر و گرایشی برای خدمت رسانی به مردم و تقویت اقتدار انقلاب و نظام است و از همه گروه های سیاسی معتقد به انقلاب و نظام استفاده می کند.
وی گفت: خدمت صادقانه به مردم و نظام، مبارزه با رانت و رشوه خواری، اختلاس، باند بازی از برنامه ها و اهداف اصلی رئیسی است که برای دستیابی به این سیاست ها از توان همه گروه ها و احزاب سیاسی و ایده های صاحب نظران و نخبگان جامعه و عامه مردم بهره گیری می کند.
قاسمی به هجمه های شکل گرفته بر علیه رئیسی اشاره و تاکید کرد: آقای رئیسی مورد مقبول اقشار مختلف مردم حتی جناح های مختلف است اما با این وجود برخی از رسانه های معاند نظام و انقلاب برای مخدوش کردن چهره موجه و کارنامه درخشان وی اقدام به تولید و انتشار برنامه هایی بر علیه وی می کنند.
رئیس ستاد انتخابات ابراهیم رئیسی در استان ایلام یادآور شد: یکی از این هجمه ها که اکنون در بین مردم و فضای مجازی در حال انتشار است اینکه اسم آقای رئیسی در فهرست افراد تحریمی قرار دارد درحالی که این موضوع یک دروغ محض و شیطنت و جنگ روانی بر علیه وی و با هدف فریب افکار عمومی از سوی رسانه های معاند و شبکه های ماهواره ای است.
به گزارش ایرنا، این نشست به حضور جمعی از رسانه های استان ایلام و به میزبانی خبرگزاری تسنیم برگزار شد.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری 29 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می شود.
خبرنگار : زهرا موسوی **انتشار دهنده : شهریارحیدری فر
7172/6034
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.