اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، قاسم سلیمانی دشتکی روز دوشنبه در بازدید از نقاط آسیب دیده سیل شهرستان ملکشاهی که با حضور رئیس بنیاد مستضعفان انجام شد، اظهار داشت: سیل هفته گذشته در استان با وجود پیشگیری های انجام گرفته خسارات زیادی برای استان ایلام به دنبال داشت و زیرساخت ها و تاسیسات عمرانی، زیربنایی بسیاری آسیب دید.
وی به همراهی سازمان بنیاد مستضعفان برای توسعه شهرستان ملکشاهی اشاره کرد و افزود: هدف از سفر رئیس بنیاد مستضعفان به استان ایلام بررسی آثار سیل در این شهرستان، ترمیم و جبران خسارت های ناشی از آن است که باید تلاش شود در کمترین زمان ممکن انجام می شود.
استاندار ایلام همچنین در بازدید از بیمارستان در دست ساخت ملکشاهی تاکید کرد: این پروژه هم اکنون 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تاکنون نیز 70 میلیارد ریال برای اجرای آن هزینه شده است.
سلیمانی دشتکی با اشاره به اینکه این بیمارستان 22 تخت خواهد داشت، اضافه کرد: در مجموع برای اتمام پروژه 220 میلیارد ریال اعتبار لازم است.
سلیمانی دشتکی تاکید کرد: قرار است برای تکمیل این پروژه مقرر شده تا 35 میلیارد ریال از منابع استانداری ایلام، 35 میلیارد ریال از طرف بنیاد مستضعفان و 35 میلیارد ریال نیز توسط دانشگاه علوم پزشکی ایلام تخصیص یابد.
وی یادآور شد: در صورت مشارکت این مجموعه این پروژه تا پایان سال 99 به اتمام می رسد و مردم ملکشاهی از نعمت یک بیمارستان مجهز برخوردار می شوند.
به گزارش ایرنا، شهرستان ملکشاهی بعنوان منطقه معین سازمان بنیاد مستضعفان در استان ایلام در نظر گرفته شده است، این نهاد قرار است طرح توسعه پایدار را در این شهرستان اجرا می کند.
شهرستان 22 هزار نفری ملکشاهی در 35 کیلومتری جنوب ایلام قرار دارد.
7180،7179/6034
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.