اخبار مرتبط

ضیا رضایی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مبلغ کمک نقدی به منظور حمایت از مددجویان مناطق سیل زده به حساب این افراد واریز می شود.
وی ادامه داد: با توجه به وسعت سیل در استان این نهاد اهتمام دارد تا این کمک نقدی را به حساب تمامی مددجویان زیر پوشش واریز کند.
وی همچنین از تهیه بسته های مواد غذایی برای توزیع بین مددجویان سیل زدگان مناطقی که بیشتر در معرض سیل بوده نظیر ماژین، چند روستای دره شهر و روستا چم شیر سیروان خبر داد.
به گفته رضایی، در این زمینه 500 بسته مواد غذایی حاوی برنج، روغن، قند، چایی، رب گوجه فرنگی، ماکارونی، حبوبات، لبنیات و خرما هر کدام به ارزش سه میلیون ریال تهیه که به محض بازگشایی مسیرهای ارتباطی بین مددجویان سیل زده این مناطق توزیع خواهد شد.
به گفته مدیر کل کمیته امداد ایلام مسوولان و امدادگران این نهاد در حال بازدید از منازل مددجویان هستند و خدمات لازم به این افراد ارایه خواهد شد.
وی همچنین با اشاره به اینکه همه مددجویان از حمایت بیمه تجارت نو برخوردارند گفت: خسارتهای سیل وارده شده به مددجویان اعم از مسکن، لوازم خانگی، طرحهای اشتغال و غیره از طریق این بیمه جبران خواهد شد.
رضایی تصریح کرد: از هم اکنون مددکاران کمیته امداد در قالب تیم های ارزیاب به منظور جمع بندی خسارات احتمالی در سطح استان آماده و به مناطق مختلف اعزام خواهند شد.
به گفته وی، همچنین با توجه به شرایط ویژه بخش ماژین به محض برقراری ارتباط با این بخش اعضای شورای مدیران استان در اولین فرصت در قالب هشت تیم به منطقه اعزام و ضمن بررسی ابعاد خسارات وارده تصمیم گیری و اقدام خواهد شد.
بیش از 70 هزار نفر در استان ایلام زیر پوشش خدمات کمیته امداد قرار دارند.
7171/6119
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.