اخبار مرتبط

محمد حسنی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: از این تعداد تردد، 53 هزار و 424 نفر مسافر ایرانی و مابقی مربوط به اتباع خارجی بوده است.
وی با بیان عبور راحت و بدون معطلی زائران از مرز مهران به مقصد عتبات عالیات افزود: این میزان مسافر در مقایسه با مدت مشابه نوروز سال گذشته افزایش داشته است.
معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام با بیان اینکه تردد زائرین عتبات عالیات در روزهای مانده به تعطیلات ایام نوروز روبه افزایش است، یادآور شد: مرز مهران در این به صورت شبانه روز برای سفر به عتبات عالیات باز است.
حسنی همچنین از آمادگی 74 شرکت حمل ‌و نقل مسافربری این استان در ایام نوروز خبر داد و تصریح کرد: بیش از یک هزار و 600 دستگاه ناوگان حمل و نقل مسافری عمومی شامل اتوبوس، مینی‌ بوس و سواری کرایه ‌ای در این ایام آماده خدمات رسانی به مسافران نوروزی است.
وی از استقرار گروه های راهداری در جاده های مواصلاتی استان در طرح راهداری ویژه نوروز خبر داد و گفت: این اداره کل با استقرار گروه های ثابت و سیار و ماشین ‌آلات سبک و سنگین در ایام نوروز در جاده‌های استان به مسافران و گردشگران خدمت‌ رسانی خواهد کرد.
معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام تاکید کرد: احتیاط، صبر و حوصله در حین رانندگی و مسافرت از بسیاری از حوادث ناگوار و تصادفات جلوگیری می‌کند، لذا از رانندگان و گردشگران نوروزی در خواست می کنیم با رعایت قوانین سلامتی و نشاط در سفرها، ایام خوشی را برای خود و خانواده به ارمغان بیاورند.
به گزارش ایرنا، شهر مرزی مهران در 85 کیلومتری جنوب باختری ایلام قرار دارد و مرز بین المللی مهران در 11 کیلومتری آن از کانون های مهم تردد زائر و کالا به کشور عراق بشمار می رود.
3032/6034
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.