اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، محمد بازوند روز شنبه در دیدار با اصحاب رسانه اظهار داشت: این سه درصد در نقاط کور و دورافتاده قرار گرفته که برای سال آتی پوشش قرار دادن بخش عمده ای از این نقاط در اولویت صدا و سیمای استان ایلام قرار دارد.
وی افزود: البته احداث ایستگاه های دیجیتال نیازمند تخصیص اعتبارات کلان است که تامین این هزینه ها در گرو همکاری استانداری و فرمانداری ها است.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام یادآور شد: طبق نظرسنجی های عمومی 75 درصد مردم بیننده برنامه های سیمای استانی و 24 درصد شنونده برنامه های رادیو هستند.
بازوند تاکید کرد: برنامه های مبتنی بر نظرات و تعامل با مردم و افکار عمومی از اولویت ها و اهداف صدا و سیمای مرکز ایلام است.
وی گفت: همچنین در سال آتی در صدد تولید و ایجاد برنامه هایی با محوریت معرفی ظرفیت ها و پتاسیل های استان ایلام در حوزه های مختلف برای شبکه های داخلی و برون مرزی هستیم.
بازوند در خصوص تولیدات برنامه های صدا و سیمای مرکز ایلام برای نوروز 98 گفت: در نوروز 98 هشت هزار و 405 دقیقه برنامه تلویزیونی و هشت هزار و 80 دقیقه برنامه رادیویی تهیه و پخش می شود.
وی ویژه برنامه تحویل سال، 15 برنامه زنده وهارانه، تولید برنامه های مختص به راهیان نور، پخش 30 فیلم سینمایی، پخش 10 مستند با محوریت معرفی استان ایلام از دیگر برنامه های صدا وسیمای مرکز ایلام در ایام نوروز است.
وی در ادامه خبرنگاران را رکن اصلی و تاثیرگذار توسعه یا تخریب یک جامعه معرفی کرد و افزود: رسانه ها و خبرنگاران با تحلیل و تفسیر منطقی مسائل و مشکلات بدون سوگیری و جهت گیری های فردی، حزبی، قومی و قبیله ای می توانند نقشی سازننده در رشد و توسعه جامعه داشته باشند.
به گزارش ایرنا، مدیرکل صدا وسیمای مرکز ایلام پاسخگوی سئولات، انتقادها و پیشنهادهای خبرنگاران بود.
در پایان از خبرنگاران فعال در حوزه پوشش اخبار صدا و سمیای مرکز ایلام تقدیر شد.
7172/6119
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.