اخبار مرتبط

سعید شریفی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با هدف تنظیم بازار و دسترسی مردم به کالاهای پر مصرف عید نوروز با همکاری اصناف و بر اساس برنامه ریزی های لازم ، نمایشگاه بهاره کالاهای پرمصرف با قیمت تعادلی در بیش از 300 غرفه در شهر ایلام برپا می شود.
وی هدف از برپایی این نمایشگاه را تنظیم بازار و در دسترس بودن کالاهای اساسی و تاثیرگذار در سبد خانوار در ایام عید عنوان کرد و افزود: کالاهای اساسی از جمله اقلام پروتئینی، تنقلات، پوشاک، مواد غذایی و سایر نیازمندی‌های خانوارها با تخفیف 15 الی20 درصدی نسبت به سطح بازار در این مراکز عرضه می ‌شود.
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام یادآور شد: مسئولیت برگزاری این نمایشگاه با اتاق اصناف است و درصورتی که اصناف تقاضای حضور در نمایشگاه را دارند می توانند به اتاق اصناف مراجعه کنند.
شریفی اضافه کرد: دستگاه های مختلف نظارتی و کیفی نیز قبل از برگزاری نمایشگاه بر نحوه قیمت گذاری و کیفیت کالاهای قابل عرضه نظارت می کنند.
وی گفت: مکان برگزاری نمایشگاه بهاره سایت دائمی نمایشگاه بین المللی ایلام است که از 15تا 25 اسفند در یک نوبت از ساعت 13 الی 21 آماده خدمات به مردم استان است.
3032/6119
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.