اخبار مرتبط

جواد رحیمی مقدم روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: برای اجرای این طرح ها در مجموع حدود 228 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
وی با بیان اینکه از این تعداد طرح، 11 طرح افتتاح و به بهره برداری رسیده و یک طرح نیز کلنگ زنی می شود، یادآور شد: با اجرای این طرح ها در مجموع برای 133 نفر در حین اجرا و 40 نفر نیز پس از بهره برداری اشتغال ایجاد می شود.
فرماندار سیروان اضافه کرد: 9 طرح با اعتبار 44 میلیارد و 260 میلیون ریال در حوزه عمرانی و 2 طرح نیز با اعتبار 33 میلیارد و 700 میلیون ریال در حوزه اقتصادی به بهره برداری می رسد.
رحیمی مقدم تاکید کرد: یک طرح نیز شامل احداث خط برق 63 کیلووات سرابله لومار به طول 30 کیلومتر با اعتبار 150 میلیارد ریال و اشتغالزایی 20 نفر در حین اجرا، آماده کلنگ زنی است.
وی یادآور شد: سالن ورزشی چشمه پهن کارزان، پل بین مزارع کوره وند، درمانگاه ظهیری، گازرسانی به روستای ظهیری علیا و سفلی، دبستان یک کلاسه چشمه چاهی و دیجیتال سازی ایستگاه های تلویزیونی و باشگاه بدنسازی جوب دراز میرزابیگی از جمله طرح هایی که در ایام دهه فجر با حضور مسئولان ملی و استانی به بهره برداری می رسند.
وی شعار چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را افتخار به گذشته، امید به آینده عنوان و اظهار کرد: رمز پیروزی، عظمت، اقتدار و ماندگاری نظام اسلامی با وجود تمامی هجمه ها و تحریم ها، حضور و مشارکت مردم است و تمامی مسئولان باید خود را وامدار مردم بدانند و نهایت تلاش خود را برای خدمات رسانی به آنها بکار گیرند.
به گزارش ایرنا، شهرستان سیروان در 65 کیلومتری شهر ایلام، سال 91 از بخش به شهرستان ارتقا یافته و از شهرستان شیروانچرداول منفک شد.
این شهرستان دارای 2 بخش کارزان و مرکزی و چهار دهستان کارزان، زنگوان ، لومار و رودبار است.
6032/6034
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.