اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، محمد نوذری روز پنجشنبه در همایش فرمانداران در دهلران اظهار داشت: کشورمان امروز در جنگ همه جانبه اقتصادی قرار دارد و در این عرصه همه ساختارهای یک نظام مورد هجمه قرار می گیرد.
وی افزود: بهترین رویکرد برای عبور از این شرایط، وحدت همه جناح ها و جریانات سیاسی است و فرمانداران و ائمه جمعه در این زمینه وظایف برجسته ای دارند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام با اشاره به جشن های 40 سالگی انقلاب یادآور شد: در دهه فجر پروژه های مهم و تاثیرگذاری در استان بهره برداری و کلنگ زنی می شود که همه در راستای خدمت به مردم و توسعه و پیشرفت هستند.
نوذری با اشاره به مرز چیلات و اقدامات صورت گرفته برای زیرساخت ها و اهمیت آن به لحاظ اقتصادی و اربعین افزود: رایزنی های استاندار ایلام با استاندار میسان و وزیر کشور عراق برای گشایش این مرز و پیگیری ها از طریق وزارت کشور و امور خارجه همچنان ادامه دارد، ضمن اینکه کارهای مرز چیلات و زیرساخت های آن تکمیل شده و نیاز است طرف عراقی پای کار بیاید.
وی به سوابق دهلران در دوران دفاع مقدس و اینکه این شهرستان دارای ظرفیت های تاثیرگذاری اشاره کرد و گفت: اقدامات خوبی متناسب با این ظرفیت ها در حوزه های کشاورزی، نفت و گاز، آب و خاک و کشاورزی، بهداشت و درمان، زیرساخت ها، مبلمان شهری و سامانه گرمسیری انجام شده و جا برای کار باز هم وجود دارد.
فرماندار دهلران نیز در این نشست با اشاره به ظرفیت های این شهرستان در حوزه های مختلف و راه اندازی ال نی جی ، پتروشیمی و سرمایه گذاری ها دولت گفت: نگاه دولت و توجه ویژه سلیمانی دشتکی استاندار ایلام، معاونان و تیم کاری وی شهرستان دهلران را در مسیر توسعه پایدار قرار داده است.
سید حسینعلی موسوی افزود: در دهه فجر 74 پروزه با اعتبار یک هزار و 70 میلیارد ریال در این شهرستان مرزی بهره برداری و کلنگ زنی می شود.
وی به مطالبات مردم شهرستان پرداخت و گفت: ارتقا دهستان دشت عباس به بخش با توجه به فراهم بودن ساز و کارها، ارتقا فرمانداری دهلران به فرمانداری ویژه با توجه به فاصله 220 کیلومتری مرکز شهرستان با استان، استقرار مدیریت نفت و گاز در دهلران یا استان با توجه به تولید روزانه 210هزار بشکه نفت در این شهرستان و تولید 92 درصد نفت و گاز غرب کشور در دهلران و چهار خطه کردن محور دهلران به اندیمشک و مهران با توجه به اخذ ماده 56 و اقدامات خوب در این زمینه از مطالبات مردم هستند.
7175/6119
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.