اخبار مرتبط

عباس شمس اللهی روز پنج شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با تاکید مدیریت ارشد استان تسریع در روند گاز رسانی به روستاهای بخش هلیلان، طرح گازدار کردن روستاهای، کز آباد، شیراوند، شهرک امام(ره)، چشمه ماهی، کهره، سامان و خرده چشمه در شهرستان چرداول در دستور کار قرار گرفت و بسرعت اجرا شد.
وی همچنین از تکمیل عملیات گاز رسانی به شهر توحید از توابع این شهرستان خبر داد و افزود: عملیات گاز رسانی به این شهر نیز آماده افتتاح است.
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام تاکید کرد: با تکمیل گاز رسانی به شهر و روستاهای ذکر شده در شهرستان چرداول نزدیک به 2 هزار و 200 خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.
وی اعتبار پروژه های فوق را 230 میلیارد ریال بیان کرد و یادآور شد: با بهره برداری از این طرح ها ضریب نفوذ برخورداری از گاز روستایی در استان به 83 درصد می رسد.
شمس اللهی با اشاره به وضعیت کلی گاز رسانی در ایلام تصریح کرد: تاکنون 23 شهر استان از نعمت گاز برخوردار شده اند و تنها 2 شهر میمه و زرین آباد در شهرستان دهلران گازدار نیستند.
وی اضافه کرد: این شرکت تلاش می کند تا در راستای وظایف ذاتی خود تا ایام هفته دولت سال آینده این 2 شهر را نیز به شبکه گاز رسانی متصل کند.
شمس اللهی تصریح کرد: تا کنون بیش از 150 هزار مشترک در 23 شهر و 365 روستا از نعمت گاز بهره مند شده اند.
مدیرعامل شرکت گاز ایلام تاکید کرد: تا کنون بیش از 835 کیلومتر خطوط انتقال و تغذیه و بیش از سه هزار و 550 کیلومتر شبکه در استان اجرا شده است.
وی اضافه کرد: در حال حاضر بیش از 59 هزار انشعاب علمک در 23 شهر استان و نیز 35 هزار انشعاب علمک در 365 روستای استان نصب و بیش از 150 هزار مشترک از نعمت خدادادی گاز برخوردار شده اند.
هم اکنون 98 درصد مناطق شهری و 83 درصدی جمعیت روستایی استان ایلام از نعمت گاز برخوردارند.
3032/6034
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.