اخبار مرتبط

حجت الاسلام علی چراغی پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این برنامه ها در زمینه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، ورزشی، عمرانی و ... بوده که توسط دستگاه های عضو ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اجرا می شود.
وی شعار محوری برنامه های امسال دهه فجر را افتخار به گذشته و امید به آینده عنوان کرد و گفت: این برنامه ها که توسط 21 کارگروه ستاد دهه فجر ایلام پیش بینی شده در مناطق مختلف شهری، روستایی و عشایری استان اجرا می شوند.
به گفته وی، نخستین برنامه های دهه فجر امسال جمعه 12 بهمن ماه با رژه خودرویی استقبال از تمثال مبارک امام راحل آغاز و آیین ویژه آغاز دهه فجر همزمان با ورود امام راحل با نواختن زنگ انقلاب در مصلی امام خمینی(ره) شهر ایلام اجرا می شود.
رئیس ستاد دهه فجر ایلام گفت: همچنین به علت تقارن 12 بهمن ماه با روز جمعه و تعطیلی مدارس زنگ انقلاب مدارس نیز شنبه 13 بهمن ماه نواخته خواهد شد.
چراغی پور همچنین به تقارن ایام فاطمیه دوم با دهه فجر امسال اشاره کرد و افزود: جشن های سالگرد پیروزی انقلاب امسال نیمه نخست بهمن ماه برگزار می شوند.
وی اظهار کرد: به منظور رعایت حرمت ایام فاطمیه جشن های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بر خلاف سال های گذشته که از 12 تا 22 بهمن ماه آغاز می شد، امسال از اول تا نیمه بهمن ماه برگزار خواهند شد.
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام ادامه داد: از 15 تا 21 بهمن ماه به علت شروع ایام فاطمیه هیچگونه جشنی برگزار نشده و در نهایت 22 بهمن جشن ویژه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.
7171/6119
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.