اخبار مرتبط

حبیب اله محبی در حاشیه دیدار با فرماندار دهلران به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این اعتبار برای اجرای طرح هادی در 119 روستا و بازنگری طرح هادی در 21 روستا بکار گرفته می شود.
وی افزود: تا کنون نیز آسفالت معابر در سطح 28 روستای استان با هزینه ای بالغ بر 60میلیارد ریال البته با مشارکت دهیاری ها انجام شده است.
مدیر کل بنیاد مسکن استان از در دست اقدام بودن 5هزار واحد احداثی مسکن روستایی از منابع حوادث غیر مترقبه و طرح ویژه مسکن خبرداد و افزود:اعتبارات این بخش یکهزار و 500میلیاردریال است که سهم شهرستان دهلران تا کنون 60میلیارد ریال بوده است.
محبی با ذکر اینکه از مجموع 607 روستای استان 377 روستا بالای 20 خانوار هستند افزود: تا کنون 26هزار جلد سند مسکن روستایی در استان صادر شده است.
فرماندار دهلران نیز در دیدار با مدیر کل بنیاد مسکن استان با اشاره به وسعت،تعداد روستاهای این شهرستان و پراکندگی آنها گفت:توجه به عمران روستایی شهرستان و بویژه در بخش مرکزی مورد توجه باشد.
سید حسینعلی موسوی افزود: امسال 19میلیارد ریال از محل کمیته برنامه ریزی شهرستان برای طرح هادی روستاها اختصاص یافته است ضمن اینکه از محل ارزش افزوده نیز 8میلیارد ریال برای عمران روستاهای فاقد دهیاری و مناطق عشایری هزینه شده است.
وی عمران روستاها را موجب ماندگاری سکونت روستایی و جلوگیری از مهاجرت ذکر کرد و گفت:اختصاص قیر یارانه ای برای اسفالت معابر روستایی با مشارکت دهیاری ها مد نظر باشد.
7175/6034
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.