اخبار مرتبط

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج از عرضه گوشت منجمد وارداتی با قیمت مصوب 29 هزار و 500 تومان در بازار روزهای تحت پوشش سازمان خبر داد.

به گزارش ایلنا، عباس وحیدی، اظهار داشت: در راستای سیاست های اصولی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج مبنی بر ارایه خدمات مطلوب به شهروندان محترم کلان شهر کرج، همچنین مدیریت قیمت محصولاتی که در سبد غذایی مردم نقش بسزایی دارند، سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اقدام به عرضه گوشت منجمد وارداتی برزیل با قیمت مصوب 29 هزار و 500 تومان کرده است.

این مسئول اضافه کرد: این اقدام با همکاری سازمان جهاد کشاورزی استان البرز و ستاد تنظیم بازار استان در سطح تمام بازار روزهای سازمان صورت گرفته است.

وی در تشریح اهداف سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی شهرداری کرج در خصوص عرضه گوشت منجمد عنوان کرد:  با توجه به افزایش قیمت گوشت گرم گوساله در روزهای گذشته و افزایش تقاضای شهروندان با هماهنگی‌های صورت گرفته، این سازمان به منظور کاهش قیمت این محصول اقدام به عرضه سردست منجمد برزیلی کرده است.

وحیدی در پایان با اشاره به اینکه این محصول می‌بایست فقط در بازارهای روز و به صورت خرده فروشی عرضه شود، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد را در اسرع وقت به ناظرین مقیم در بازارها گزارش کنند تا اقدامات مقتضی صورت پذیرد.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.