اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، محمد امین بزازی پور فرشی در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه این هفته کرج، افزود: احیاء 100 واحد تولیدی غیرفعال ازدیگر اقدامات پیش بینی شده برای رونق هرچه بیشتر چرخه اقتصاد این استان است.
وی ادامه داد:اکنون با اجرای طرح های کارورزی درصدد جذب دوهزار و 400 جوان فارغ التحصیل با هدف کاهش معضل بیکاری هستیم .
این مسئول گفت: همچنین 270 واحد صنعتی دراین استان آماده افتتاح شده که سهم قابل توجهی در اشتغالزایی و تولید خواهند داشت.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در شعار های هرساله کشور با محوراقتصادی باید هرچه بیشتر از پتانسیل های اقتصادی داخلی بهره لازم را ببریم.
وی افزود: علاوه براین امر مهم امروز دشمنان از طریق حوزه اقتصاد و با هدف گیری معیشت مردم می خواهد وارد عمل شود که نحریم ها نمونه بارز آن است .
وی گفت:درطول تاریخ پیروزی انقلاب اسلامی شاهد توطئه های مختلفی از سوی دشمنان بودیم و امروز با این نوع هدف گیری اقتصادی از سوی دشمنان لازم است تدابیر ویژه ای را داشت.
وی ادامه داد: حوزه صنعت با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و دولت مبنی بر حمایت از کالای ایرانی اولویت فعالیت کاری خود را برمبنای حل مشکلات تولیدی و صنعتی قرار داده است.
وی گفت: حل مشکلات آب و برق واحدهای صنعتی و توجه بیش از پیش به حوزه صادرات از اقدامات موثری است که دراین زمینه مدنظر قرار گرفته است.
وی تاکید کرد: با شرایط فعلی چاره ای جز توجه بیش از پیش به واحدهای کوچک صنعتی که تحریم ها مشمول آنها نمی شود نداریم و باید از این فرصت بهره بیشتری برد.
8029/1535
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.