اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، محمدعلی نجفی در شورای اشتغال استان که بعد از ظهر چهارشنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه فرصت هایی که ظرف کمتر از یک سال برای البرز رقم خورده بسیار قابل توجه بوده، گفت: امسال در مدت 4 ماه حدود 10 هزار شغل در این استان به ثبت رسیده که این آمارها با مدت مشابه سال قبل قابل مقایسه نیست.
وی با تبریک روز خبرنگار و تقدیر از اصحاب رسانه به عنوان اقشاری تلاشگر و پویا که با کمترین درآمد رسالت خود را انجام می دهند، افزود: مسئولان باید با سعه صدر گوش شنوای دغدغه های خبرنگاران را داشته باشند چراکه آنها صدای مطالبات مردم هستند.
نجفی گفت: ضرورت دارد که در شرایط کنونی با هجمه های گسترده دشمنان که درصدد ایجاد فضای ناامیدی در جامعه هستند، رسانه های داخلی با هوشیاری و منصفانه نسبت به تنویر افکار عمومی و تبیین دستاوردهای نظام اقدام کنند.
استاندار البرز اضافه کرد: اکنون دولت توجه ویژه ای به بخش خصوصی و به ویژه تولیدکنندگان دارد، از این رو تسهیلات فراوانی را برای آنها در نظر گرفته است تا در تنگناها تنها نمانند و ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به صورت خاص برای این امر تشکیل می شود.
وی گفت: مدیران و مسئولان و رسانه ها باید با هم تعامل سازنده ای داشته باشند تا در این شرایط حساس سد محکمی در برابر توطئه های استکبار باشند.
وی خاطرنشان کرد: 10 هزار اشتغالی که از ابتدای سال در سامانه رسمی ثبت شده، نوید بخش اقدامات بزرگی در استان است و این روند تا کسب رضایت مردم ادامه دارد.
استاندار البرز گفت: بانک ها باید در چنین شرایطی که فرصت های خوبی برای تولیدکنندگان فراهم شده، همراهی بیشتری داشته باشند و با اقدامات خود امید را تسری دهند.
وی افزود: در اشتغال روستایی نیز با برنامه ریزی ها صورت گرفته و تحقق مصوبات از رتبه 18 کشور اکنون به رتبه سوم رسیده ایم.
نجفی عنوان کرد: در بخش اشتغال فراگیر، روستایی و تسهیلات کمیته امداد امام خمینی (ره) حتی یک ریال از تسهیلات مصوب نباید بازگشت داشته و بدون استفاده باشد.
1535/7411
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.