اخبار مرتبط

تاریخ ثبت نام تعاونگران استان البرز در کارگاه های آموزشی آشنایی با مفاهیم، نظریه ها، مدل ها، الگوها و تکنیک های بهره وری در کسب و کارهای تعاونی اعلام شد.

به گزارش ایلنا، محمدعلی محمد، مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز درخصوص برگزاری این کارگاه آموزشی گفت: به منظور آشنایی تعاونگران مجموعه کارگاه های آموزشی با عنوان آشنایی با مفاهیم، نظریه ها، مدل ها، الگوها و تکنیک های بهره وری در کسب و کارهای تعاونی از سوی معاونت تعاون وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی در استان ها تبیین و برنامه ریزی شد و در استان البرز نیز این کارگاه آموزشی در ماه های آتی برگزار خواهد شد.

وی درخصوص جامعه هدف این کارگاه آموزشی و تخصصی در بخش تعاون اظهار داشت: کلیه اعضای هیات های مدیره، بازرسان و مدیران عامل شرکت های تعاونی و به ویژه تعاونی های پیشرو، مدیران و کارشناسان بخش تعاون استان، کارشناسان حوزه تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اتاق تعاون، اتحادیه های تعاونی استانی و سازمانهای مردم نهاد بخش تعاون استان البرز می توانند در این کارگاه های آموزشی ثبت نام و شرکت کنند. 

مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز درخصوص زمان ثبت نام این کارگاه ها تصریح کرد: علاقمندان می توانند تا تاریخ 31 تیرماه سال جاری با تکمیل فرم های ثبت نام در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز در این دوره های آموزشی شرکت کنند. 

محمد با اشاره به اینکه در پایان دوره گواهینامه معتبر به شرکت کنندگان، ارائه می شود، خاطرنشان کرد: همچنین برای اطلاع بیشتر در خصوص این کارگاه های آموزشی و نحوه ثبت نام، تعاونگران می توانند با تلفن اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز به شماره 32128000 داخلی( 204) بخش آموزش و ترویج و تحقیق تعاونی این اداره کل تماس حاصل کنند. 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.