اخبار مرتبط

منصور رحمانیان روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بررسی آخرین الگوهای پیش یابی هواشناسی حاکی از فعالیت موج های پیاپی ناپایدار درسطوح میانی و همراهی آن با سلول پرفشار سطح زمین در منطقه البرز مرکزی از عصر امروز تا اواخر وقت فردا چهارشنبه است که پیامد آن وزش باد شدید همراه با گرد و خاک ، پاره ای نقاط رگبار شدید و رعد و برق خواهد بود.
وی ادامه داد: براین اساس آسمان امروز البرز، قسمتی تا نیمه ابری،گاهی وزش باد شدید همراه با گرد وخاک، پاره ای نقاط همراه با رگبار و رعدو برق است.
وی خاطر نشان کرد: کمینه و بیشینه دمای هوای البرز طی این مدت بین 15 تا 31 درجه بالای صفر و وزش باد نیز حدود 48 کیلومتر در ساعت پیش بینی می شود.
رحمانیان وضعیت هوای فردا چهارشنبه البرز را، قسمتی تا نیمه ابری،گاهی وزش باد شدید همراه با گرد وخاک در پاره ای نقاط رگبار و رعدو برق اعلام کرد.
این مسئول کمینه و بیشینه دمای هوای البرز را بین 14 تا 31 درجه بالای صفر ذکر کرد و افزود: سرعت وزش باد در این مدت حدود 40 کیلومتر در ساعت است .
مدیر کل هواشناسی البرز آسمان پس فرداپنجشنبه این استان را، قسمتی تا نیمه ابری، وزش باد، بعضی ساعات رگبار و رعد و برق پیش بینی کرد.
وی کمترین و بیشترین دمای هوای البرر در روز پنجشنبه را بین 15 تا 33 درجه بالای صفر پیش بینی کرد و اظهار داشت: سرعت وزش باد طی این مدت 32 کیلومتر در ساعت است.
این مسئول با اشاره به اینکه هوای امروز البرزسالم است، افزود: این وضعیت تا 2 روز آینده ادامه دارد.
وزش باد شدید شامگاه دوشنبه در البرز با قطعی برق و خساراتی همراه شد.
7410/ 6155
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.