اخبار مرتبط

سرپرست منطقه 9 از اجرای طرح جمع‌آوری دستفروشانِ دوره گرد در این منطقه، خبر داد.

به گزارش ایلنا، عباس حق محمدلو اظهار کرد: وجود ضایعات فروشی‌ها و نان خشکی، چهره نامناسبی در محلات منطقه 9 شهرداری کرج، بوجود آورده بود که با هماهنگی‌های انجام شده، تعداد زیادی از این دسته دوره‌گردها از سطح منطقه جمع‌آوری و به انبار منطقه انتقال داده شد و تعداد 15 واحد مغازه ضایعات فروشی و نان خشکی در سطح محلات منطقه، پلمپ شد.

وی خاطرنشان کرد: جمع آوری چهار چرخ‌ها و برخورد با دست‌فروشان و میوه‌فروشان سیار که بعضا با ایجاد آلایندگی صوتی موجبِ سلب آسایش شهروندان شده یا با ایجاد سد معبر در معابر سطح شهر موجب اعتراض شهروندان شده اند در دستور کار قرار گرفته و با آنها برخورد می شود.

حق محمدلو فعالیت غیر مجاز میوه فروشی‌های دوره‌گرد را از دیگر مشکلات ترافیکی خواند و گفت: گروهی بدون مجوز و پروانه کسب، سال‌ها است خودرو‌های خود را به مغازه سیار تبدیل و اقدام به فروش اجناس آنهم در معابر پر تردد می‌کنند که این فعالیت علاوه بر مزاحمت برای شهروندان، موجب بروز حوادث رانندگی و اختلال در آمد و شد مردم شده است.

وی از همه شهروندان و صاحبان صنوف خواست از همکاری با این‌گونه دست‌فروشان خودداری کرده و درباره این‌گونه تخلفات با سامانه 137و تلفن 32718369 واحد خدمات شهری منطقه تماس بگیرند.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.