اخبار مرتبط

سرهنگ رضا گودرزی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگارایرنا، افزود: با توجه به این شرایط از بعد ازظهر امروز چهارشنبه سفرها آغاز خواهد شد، پیش بینی می شود شاهد ترافیک سنگینی در محور های آزادراهی و جاده کرج - چالوس به ویژه ازسمت جنوب به شمال باشیم.
وی اضافه کرد: هموطنانی که قصد سفر از محورهای این استان را دارند نسبت به توزیع ساعت سفر خود اقدام تا شاهد ترافیک سنگین تری در محورهای استا ن البرز نباشیم.
وی افزود: به منظور کنترل و روان سازی ترافیک پایگاه های ثابت و سیار پلیس در قالب اجرای این طرح، با کمک بیش از 75 تیم گشت پلیس راه، تیم موتور سوار و پاس پیاده وضعیت ترافیکی جاده های استان البرز را رصد می کنند.
گودرزی به رانندگان توصیه کرد هنگام سفر از توقف در حاشیه راه های استان البرز به ویژه مناطق کوهستانی بپرهیزند ، زیرا این اقدام بر بار ترافیکی موجود می افزاید.
وی تاکید کرد: رانندگان قبل ازشروع سفر از وضعیت راه ها مطلع شوند تا درصورت ترافیک سنگین بتوانند ازمحورهای جایگزین استفاده کنند.
رییس پلیس راه البرز درخصوص اجرای طرح ویژه ترافیکی دراین محورهای مختلف استان البرز خاطرنشان کرد که این طرح بویژه در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - کرج - قزوین، اجرا می شود و امیدواریم با همکاری هموطنان با کمترین مشکل این تعطیلات را پشت سر بگذاریم.
گودرزی گفت: در اجرای این طرح به منظور کنترل بیشتر ترافیک و پیشگیری از اتلاف وقت رانندگان و مسافران در جاده های استان، با سایر نهادهای امدادی نیز هماهنگی های لازم صورت گرفته است.
وی افزود: همکاری رانندگان با ماموران پلیس راه و رعایت نکات ایمنی کاهش تخلفات و تصادفات را به همراه دارد.
وی به رانندگان توصیه کرد علاوه بر حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، مقررات راهنمایی و رانندگی را مورد توجه قرار دهند.
وی گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن 88255555 به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.
18 درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های استان البرز است و در زمان تعطیلی ها بر میزان ترافیک در یکهزار و 500 کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی این استان افزوده می شود.
2098/1535
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.