اخبار مرتبط

دکتر مهرداد بابایی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: براین اساس تیم های ثابت و سایر مرکز فوریت های پزشکی افزون بر مناطق شهری در جاده ها استقرار می یابند.
وی ادامه داد: با آغاز این سفرها که پیش بینی می شود بعد ازظهر امروز چهارشنبه 23 خرداد انجام شود، البرزنشینان و مسافران شاهد حضور فعال آمبولانس های اورژانس در طول مسیر ها خواهند بود.
بابایی خاطر نشان کرد: با توجه به ویژگی های خاص بعضی از مسیرها، از ظرفیت مضاعف نیروهای امدادی و آمبولانس های پشتیبان نیز بهره برداری خواهد شد.
وی گفت: به منظور پوشش امدادی نماز عید سعید فطر، تیم های امدادی اورژانس در مصلی ها حضور می یابند.
وی افزود: اورژانس البرز با برخورداری از یک فروند بالگرد، 2دستگاه اتوبوس آمبولانس، 60دستگاه آمبولانس و 4 دستگاه موتورلانس و نیز بهره مندی از 450 نیروی عملیاتی به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مردم استان و مسافران است.
این مسئول از مردم و مسافران خواست به قوانین راهنمایی و رانندگی و رعایت نکات بهداشتی توجه بیشتری کنند تا با سلامتی و نشاط ایامی خوش را سپری کرده و مانع بروز حوادث ناگوار شوند.
بابایی گفت: در صورت بروز حادثه و بیماری ، ضمن حفظ خونسردی با شماره 115 تماس گرفته و پس از ارایه شرح حال بیمار یا مصدوم ، نشانی دقیق را به کارشناسان پرستاری پاسخگو ارائه کنند.
جاده های البرز در ایام تعطیل سال و تابستان پرترافیک می شود.
7410/ 6155
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.