اخبار مرتبط

سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج گفت: تمدید مصوبه شورای اقتصاد توسط سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و تمدید قرارداد تجاری در قالب کنسرسیوم، حاصل شده است.

به گزارش ایلنا، علی اصغر صلواتی با تاکید بر تدام جلسات کارگروه فاینانس به‌منظور سرعت بخشیدن به کارهای عملیاتی، گفت: امیدواریم با تلاش مسئولان شاهد بهره برداری از مترو کرج در آینده‌ای نزدیک باشیم.

وی با اشاره به پیگیری‌های این سازمان برای تمدید برخی مصوبه‌ها افزود: تمدید مصوبه‌ی شورای اقتصاد برای سال 97 توسط سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و تمدید قرارداد تجاری در قالب کنسرسیوم Citic+Sabir حاصل شده است.

سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی، اضافه کرد: این در حالی است که با شرکتِ سیتیک به عنوان تامین کننده فاینانسِ خارجی نیز تعاملات مستمر صورت گرفته و در صورت اعمال حمایت‌های لازم برای تمدید و بروزرسانی مجوزها و مصوبات لازم، امکان پیشبرد فرآیندهای فاینانس با عاملیت بانک صنعت و معدن فراهم خواهد شد.

صلواتی اظهار داشت: به موجب موافقت و تصویب شورای‌شهر مبنی بر بهره‌گیری از تسهیلات چهار هزار میلیارد ریالی اوراق مشارکت برای اجرای فاز یکِ خط 2 ریلی کرج، نسبت به ارایه مستندات مورد نیاز به سازمان شهرداری‌ها اقدام شده است.

وی افزود: این موضوع هم اکنون در مرحله صدور تضامین 50 درصد دولتی برای سیر مراحل سازمان برنامه و بودجه کشور، وزارت امور اقتصادی و دارایی و بانک مرکزی است.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.