اخبار مرتبط

مسعود مهران نیا روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: 20 هزار پاکت فطریه نیز برای جمع آوری فطریه خانواده های فرهنگیان و دانش آموزان در البرزنیز توزیع شد.
وی با اشاره به اینکه این طرح برای اولین بار با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان دانش آموزی البرز به اجرا درآمده است ، اظهار داشت: فطریه و کفاره ای که در این پایگاه ها جمع آوری می شود به صورت مستقیم در اختیار دانش آموزان بی بضاعت استان قرار می گیرد.
وی بیان داشت: مشارکت فرهنگیان و اولیای دانش آموزان البرز در این اقدام معنوی و آموزشی نقش موثری در حمایت از دانش آموزان بی بضاعت استان خواهد داشت.
وی یاد آور شد: فطریه و کفاره جمع آوری شده در پایگاه های آموزش و پرورش صرف کمک هزینه آموزشی، تغذیه، پوشاک و درمان دانش آموزان بی بضاعت در مدارس البرز می شود.
مهران نیا یاد آور شد : دانش آموزان البرزی هر ساله در جشن عاطفه ها و نیکوکاری با الگو برداری از فرهنگ غنی اسلامی و حمایت والدین خود گام های خوبی در حمایت از دانش آموزان نیاز مند به حمایت در مدارس این استان بر داشته اند که قابل تحسین است.
وی خاطر نشان کرد: این کمک‌ها به طور کامل در حوزه‌های علمی و آموزشی هزینه شده و تلاش کردیم کمک‌های دانش‌آموزان هر مدرسه برای رفع نیاز محصلان همان مدرسه هزینه شود.
وی ادامه داد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده در کمیته امداد استان البرز، طرح‌هایی که در آن کمک‌های نقدی و غیر نقدی از محیط‌های آموزشی جمع‌آوری می‌شود، برای رفع نیازهای همان حوزه هزینه می‌گردد.
وی تاکید کرد: اجرای این طرح‌های حمایتی به ویژه پروژه‌هایی چون احسان دانش‌آموز، بتواند در رشد علمی مددجویان البرزی موثر باشد.
استان البرز 460 هزار دانش آموز دارد.
2819/1535
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.