اخبار مرتبط

مدیرکل اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز از برگزاری اولین کارگروه حمایت از سرمایه گذاران بخش گردشگری در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام والمسلمین فخرالدین صابری در اولین نشست کارگروه حمایت از سرمایه‌گذاران بخش گردشگری در البرز، گفت: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با هدف رفع موانع سرمایه گذاری در این استان نسبت به تشکیل این کارگروه اقدام کرده است تا سرمایه‌گذاران ضمن آشنایی با یکدیگر به بیان مسائل و مشکلات و در نهایت رسیدن به راهکارهای عملی برای رفع این موانع بپردازند.

وی اضافه کرد: یکی از مواردی که در اولین جلسه این کارگروه در بین کلیه سرمایه‌گذاران به عنوان یک معضل بزرگ از آن یاد شد، عدم هماهنگی بین دستگاه‌ها و دواندن بیش از حد سرمایه‌گذار در بین نهادها و ادارات مرتبط بود که در نهایت این مشکل باعث عدم اطمینان سرمایه گذاران و خروج میلیون‌ها دلار ارز از کشور شده است.

صابری در پایان ابراز امیدواری کرد: در آینده ای نزدیک با تشکیل صندوق یا شرکت توسعه گردشگری استان البرز به شکل اجرایی و میدانی با جدیت وارد عمل شده و نتایج قابل توجهی را بر توسعه گردشگری در استان البرز داشته باشیم.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.