• کدخبر: 920205
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین از اردبیل؛ حمید لطف‌اللهیان در جلسه هماهنگی برگزاری آیین استقبال از ماه رمضان در اردبیل تصریح کرد: سومین مراسم استقبال از ماه مبارک رمضان همراه با برنامه‌های متنوع فرهنگی و مذهبی با سخنرانی آیت‌الله سیدحسن عاملی امام جمعه اردبیل برگزار می‌شود .

وی با بیان اینکه این مراسم روز چهارشنبه 26 اردیبهشت ساعت 18 در مهدیه اردبیل واقع در ورودی اداره کل پست برگزار می‌شود، گفت: از عموم شهروندان انتظار می‌رود با شرکت در این مراسم به پیشواز ماه مبارک رمضان رفته و از فضایل و معنویت ماه مبارک رمضان بهره‌مند شوند.

شهردار اردبیل با تاکید بر گسترش فرهنگ قرآنی در جمع شهروندان بیان کرد: هدف از برگزاری این مراسم ارتقای توجه شهروندان به آموزه‌های دینی و ایجاد همبستگی و وحدت بین شهروندان است که علاوه بر این برنامه‌های فرهنگی دیگری نیز در نظر گرفته شده است که در گرامیداشت این ماه مبارک برگزار می‌شود.

لطف‌اللهیان افزود: در این آئین مذهبی معنوی مداحان اهل بیت(ع) با مناجات‌خوانی در یک فضای معنوی به استقبال ماه خدا خواهند رفت که هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های لازم و اساسی در این زمینه انجام شده است تا بتوانیم شاهد برگزاری پرشور و گسترده این آیین در اردبیل باشیم.

شهردار اردبیل تصریح کرد: در مراسم استقبال از رمضان از چهره‌های برتر قر‌آنی نیز تجلیل شده و در ایام این ماه مبارک ایستگاه‌های صلواتی و افطاری‌های ساده به منظور خدمات‌رسانی به شهروندان روزه‌دار در سطح شهر برپا خواهد شد که مکان‌هایی به اینمنظور در نظر گرفته شده است.

46

انتهای پیام
  • کدخبر: 920205
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.