اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سهیل حداد مددجوی زیرپوشش کمیته امداد البرز با بیان اینکه او، خواهر و برادرش مدت 9 سال است که با فوت پدر تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) هستند، گفت: یازده ساله بودم که پدرم به علت سکته قلبی از دنیا رفت و مادرم من، خواهر و برادرم را رها کرد و از آن روز تاکنون باحمایت های کمیته امداد و میوه فروشی در کنار خیایان مخارج خود و خواهر و برادر کوچکترم را تأمین می‌کنم.
وی با اشاره به اینکه با کمک کمیته امداد و حامیان طرح اکرام ایتام، تحصیلات خود را ادامه دادم، افزود: هم اکنون در رشته کیک بوکسینگ و در وزن 60 – کیلوگرم به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کنم و در مسابقات کشوری و ترنمنت های بین المللی مدال‌های متعددی دریافت کردم.
این مددجو گفت: برنامه من برای آینده تأسیس و راه اندازی باشگاه ورزشی است و تصمیم دارم با دریافت تسهیلات از کمیته امداد آرزوی خود را محقق کنم.
وی افزود: اکنون با کمک مربّی و باشگاهی که در آن عضویت دارم برای شرکت در اردوی آماده سازی تیم ملّی آماده می‌شوم و امیدوارم به عنوان نفرات اصلی شانس حضور در این آوردگاه بین المللی را پیدا کنم.
مددجوی جوان تحت حمایت امداد گفت: تاکنون سه بار در قالب اردوهای جهادی بسیج به مناطق محروم سفر کرده‌ام و در حدتوان سعی می‌کنم به محرومان و کسانی که نسبت به من در شرایط سخت‌تری زندگی می‌کنند کمک کنم.
کسب مدال نقره مسابقات کاپ آزاد آسیا رده نوجوانان در سال 2011 میلادی، کسب مدال طلای مسابقات
جایزه بزرگ ترکیه، کسب مقام قهرمانی کشوری به همراه تیم تهران در سال 96، کسب مقام قهرمانی ترنمنت بین المللی کشور آذربایجان، کسب مقام دوم انتخابی تیم ملّی موی تای و کسب عنوان با اخلاق‌ترین مبارز در چندین دوره از جمله افتخارات این ورزشکار است.
8029/1535
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.