اخبار مرتبط

دکتر مهرداد بابایی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:اولین حادثه واژگونی اتوبوس در خط جنوبی آزاد راه کرج - قزوین و در محدوده پل هشتگرد شهرستان ساوجبلاغ بود که ساعت 4:22 بامداد امروز رخ داد که بر اثر آن 11 نفر از سرنشینان اتوبوس مصدوم شدند.
رئیس مرکز فوریت های پزشکی البرز گفت: بلافاصله 4 دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اتوبوس اعزام شد و تکنسین های اعزامی پس از ارزیابی صحنه، به بررسی وضعیت مصدومین و انجام اقدامات درمانی پرداختند .
وی بیان داشت: مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس که شامل 7 مرد و 4 زن بودند پس از انجام اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان امام جعفر صادق (ع) و امام حسن مجتبی (ع) استان البرز انتقال یافتند.
وی ادامه داد: همچنین در ساعت 4:40 بامداد امروز در خط شمالی آزاد راه کرج- قزوین یک دستگاه تریلر در محدوده پل کردان شهرستان ساوجبلاغ واژگون شد که سبب برخورد با 2 دستگاه سواری زانتیا و پراید شد.
بابایی گفت : بر اثر برخورد تریلر با خودرو زانتیا راننده 46 ساله این خودرو سواری در دم جان سپرد.
وی اظهار داشت: راننده تریلر که یک مرد 35 ساله بود از خدمات درمان سرپایی برخوردار شده و کمک راننده
63 ساله تریلر به بیمارستان منتقل شد.
استان البرز دارای یکهزارو450 کیلومتر آزاد راه ، بزرگراه ، راه اصلی و فرعی است که ماهانه براثر تصادف در راه های این استان حدود یکصد نفر مصدوم وتعدادی کشته می شوند.
7410/ 6155
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.