اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، اسماعیل آجرلو روز پنجشنبه در نشست تخصصی فیلمسازان البرز که در سالن همایش حوزه هنری این استان برگزار شد، با بیان اینکه امسال تاکید ویژه ای بر موضوع فیلم سازی و فیلم کوتاه خواهیم داشت، اظهار کرد: تا حد امکان از این فیلمسازان حمایت می کنیم.
وی با اشاره به اینکه حوزه هنری استان البرز به چند موضوع ویژه برای فیلم سازی در سال جاری می پردازد، گفت: از جمله این موضوعات چهل سالگی انقلاب، حمایت از کالای ایرانی، دفاع مقدس و اقتصاد مقاومتی است که فیلمسازان می توانند در بخش های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی به آنها بپردازند.
آجرلو با بیان اینکه حوزه هنری استان البرز امکانات بیشتری برای حمایت از فیلم های کوتاه دارد، خاطرنشان کرد:
تولید فیلم های تلویزیونی برای نمایش در شبکه استانی البرز و دیگر شبکه های تلویزیونی در دستور کار حوزه هنری استان قرار دارد.
وی ادامه داد: حوزه هنری البرز از فیلمنامه های تاثیرگذار با موضوعات مختلف فرهنگی، اجتماعی، هنری، اخلاقی، سیاسی و غیره برای تولید و نمایش در تلویزیون حمایت می کند.
آجرلو با با بیان اینکه حوزه هنری استان البرز می تواند برای تولید فیلمنامه هایی که موضوع مناسب داشته باشند، سرمایه گذاری کند، اظهار داشت: می توان برای نمایش فیلم های قوی تولید شده یک سانس سینما را در نظر گرفت.
رئیس حوزه هنری استان البرز گفت: مستند سازانی که اقدام به ساخت فیلم با موضوع استان البرزکنند، حمایت می شوند.
وی با تاکید براینکه مطرح شدن تولیدات فیلمسازان البرزی در سطح استان و کشور از مهم ترین اهداف حوزه هنری این استان است، بیان کرد: انتظار می رود در سال جاری شاهد تولید فیلم های کوتاه و مستند مطلوبی در استان البرز باشیم.
حوزه هنری استان البرز تاکنون چندین اثر هنری در زمینه های مختلف تهیه و هنرمندان این استان در جشنواره های کشوری درخشیده اند.
7414/ 6155
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.