اخبار مرتبط

خسرو ارتقایی عصر چهارشنبه در بازدید از پروژه مصلای فردیس در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: پروژه مصلی فردیس پیشرفت خوبی داشته و علت توقف موقت این پروژه مطالباتی است که پیمانکار دارد.
وی افزود: با نظر استاندار البرز از محل اعتبارات استانی تا جایی که مقدور باشد مساعدت خواهیم کرد تا این پروژه فعال شود و ادامه پیدا کند ضمن این که اعتبار مورد نیاز برای تکمیل این پروژه بالا است که با همکاری شهرداری کرج در گذشته و اکنون با شهرداری فردیس امیدوارم منابع مالی پروژه مصلای فردیس تامین شود و پروژه با قوت ادامه پیدا کند.
وی اظهار داشت: پروژه بسیار خوب و سازه ای خاص است که کمتر جایی چنین مجموعه ای با این ابعاد و طبقه معماری داریم. امیدوارم در ادامه با همین تدبیر بتوانیم در حدبضاعت و اعتبارات استانی کمک کنیم و همچنین از طریق دفتر مرکزی ائمه جمعه پیگیری شود و مساعدتی برای به سرانجام رسیدن این پروژه صورت بگیرد.
وی اظهار داشت: این شبستان بدون ستون طراحی و اجرا شده است که این فضای بزرگ بیش از چهار هزار متر مربع ظرفیت آن است. طبقه زیرزمین برای ارائه سایر خدمات فرهنگی پیش بینی شده، محل مناسبی در موقعیت شهرستان فردیس قرار دارد و از هر جهت یک کار نمونه است.
در این بازدید حجت الاسلام ذاکری مشاور استاندار البرز در امور ائمه جمعه و جماعت،حجت الاسلام ایمانی امام جمعه، اینانلو فرماندار، وحیدی رییس ستاد نماز جمعه، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز را همراهی می کردند.
7413/1535
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.