• کدخبر: 738991
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

محبوب حیدری در جلسه بررسی مشکلات پروژه‌های راهسازی استان اردبیل اظهار داشت: با وجود اینکه در حوزه راه نیازمند تامین و توسعه زیرساخت‌ در استان هستیم اما هم‌اکنون به دلیل کمبود منابع مالی و اعتباری اجرای برخی پروژه‌ها در این حوزه با مشکل مواجه شده است.

وی کمبود اعتبار را از مهمترین مشکلات پروژه‌های راهسازی در استان اردبیل دانست و بیان کرد: در اغلب این پروژه‌ها به پیمانکاران بدهکاریم که برای اجرا و تکمیل آنها نیازمند تزریق منابع مالی هستیم تا بتوانیم با بهره‌برداری از آنها شاهد تحولاتی اساسی در حوزه راه‌های استان باشیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل محور شال- ماجولان- ماسوله را از جمله پروژه‌های استان که با کمبود اعتبار و منابع مالی مواجه است برشمرد و تصریح کرد:‌ با وجود اینکه این مسیر سبب ارتباط بین استان اردبیل با استان گیلان می‌شود اما به دلیل کمبود اعتبار با مشکلاتی از قبیل بدهی به پیمانکاران روبه‌رو است.

حیدری از بدهی 250 میلیارد ریالی در اجرای پروژه باند دوم اردبیل - مشگین‌شهر - اهر خبر داد و افزود:‌ برای محور رضی به امیرکندی امسال 10 کیلومتر احداث راه پیش‌بینی شده بود که به دلیل کمبودهای مالی شاهد تکمیل احداث پنج کیلومتر از این مسیر خواهیم بود.

وی از در دست اقدام بودن برای برگزاری مناقصه محور کلور به درام خبر داد و گفت: با وجود محدودیت اعتباری و مالی اجرا و تکمیل 10 کیلومتر از باند دوم اردبیل به سرچم پیش‌بینی شده است و در زمینه اجرای باند دوم اردبیل به آستارا نیز برنامه‌ریزی و تمهیدات لازم به کار گرفته خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با بیان اینکه در مسیر سه‌راهی صحرا - گرمی - بیله سوار - پارس‌آباد 450 کیلومتر محور ارتباطی در دست مطالعه امکان‌سنجی است، اظهار کرد: پنج کیلومتر از پروژه اردبیل به خلخال نیز در حال حاضر در حال اجراست.

46

انتهای پیام
  • کدخبر: 738991
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.