اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، برای بهره برداری از این پروژه ها 710میلیارد ریال هزینه صرف شده و اشتغالزایی برای 400نفر را به همراه داشته است.
افتتاح پروژه اصلاحی میدان شورا در ورودی شهر نظرآباد شامل جدول گذاری به طول 3 هزار متر با هدف افزایش معابر ورودی وخروجی جاده ترانزیت کرج به قزوین که باعث افزایش ظرفیت وحجم ترافیک ترددی و تسهیل در گردشهای وسایل نقلیه می شود با اعتبار بالغ بر 21 میلیارد ریال از جمله پروژه های افتتاح شده توسط استاندار البرز و معاونان وی در این سفر استانی بود.
همچنین در این سفر استانی استاندار البرز به شهرستان نظر آباد در آخرین روز هفته دولت شرکت تولید انواع بستنی با 30 میلیارد ریال اعتبار اولیه که در فاز اول برای 30 نفر اشتغالزایی داشته است افتتاح شد.
شرکت تولید کننده مکمل های دام و طیور با سرمایه گذاری 40 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی و با بهره‌گیری از دانش فنی و ماشین‌آلات مدرن در شهرستان نظرآباد در زمینی با وسعت 3 هزار مترمربع وامکانات تولید انواع مکمل‌های ویتامینه و معدنی، مکمل‌های دام‌های گوشتی و شیرده، تک ویتامینه‌ها، انواع کنسانتره پایه طیور، D.C.P، M.C.P با اشتغالزایی در فاز اول برای 14 نفر به صورت مستقیم و 500 نفر غیر مستقیم از دیگر واحدهای افتتاح شده در گرامیداشت هفته دولت در نظر آباد بود.
دیدار مردمی با مردم شهرستان نظرآباد و خانواده شهدا ،حضور در گلزار شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان از دیگر برنامه های سفرهای شهرستانی استاندارالبرز در نظرآباد بود.
8029/1535خبرنگار:حکیمه کشاورز**انتشاردهنده:داریوش غفاری
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.