اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سعید زرندی روز پنجشنبه در بازدید شیخ یوسف الناصری رئیس مکتب شورای علمای بغداد و معاون مدیر کل جنبش النجبا به همراه هیات عراقی از منطقه ویژه اقتصادی پیام البرزافزود: منطقه ویژه پیام این آمادگی را دارد که خدمات مشاوره ای فنی و آموزشی لازم برای ایجاد زیر ساخت های مناسب فرودگاهی به منظور حمل و جابجایی بار در فرودگاه نجف اشرف و بغداد ارائه دهد.
وی با بیان توانمندی های شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام اظهار داشت: شرکت خدمات هوایی پیام بهترین مکان برای هاب صادرات و واردات هوایی به کشور عراق و منطقه است.
زرندی گفت: با توسعه و تجهیز بخش مسافری فرودگاه پیام در سه ماه آینده می توان علاوه بر حمل و نقل مرسولات پستی و محصولات تولیدی مورد نیاز کشور عراق از این فرودگاه برای جابجایی زائران عتبات عالیات استفاده کرد.
شیخ یوسف الناصری رئیس مکتب شورای علمای بغداد و معاون مدیر کل جنبش النجبا نیز در این بازدید خواستار ارائه خدمات فرودگاهی کارگو و مسافری بین پیام و فرودگاه های بغداد و نجف اشرف شد .
وی در ادامه از فرودگاه پیام بازدید و با توانمندی های شرکت و برنامه های توسعه ای بیست گانه این منطقه اقتصادی فرودگاهی آشنا شد.
7414/ 6155خبرنگار:وحیده عسکری **انتشار دهنده: محمد عزیزپور
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.