اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا،حسین بهزادی فر روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگاران گفت: با توجه به درخواست مکرر گروه های شرکت کننده نسبت به تمدید مهلت ارسال فیلم آثار و با بررسی‌های صورت گرفته در دبیرخانه جشنواره، مهلت ارسال آثار برای مرحله بازبینی تا پانزدهم مهر ماه تمدید شد.
وی افزود: بسیاری از هنرمندانی که متن‌های نمایشی آنها در مرحله بازخوانی پذیرفته شده درخواست‌های مکرر جهت تخصیص زمان بیشتر برای آماده‌سازی و ارسال فیلم آثار به دبیرخانه داشته اند که به همین منظور مهلت ارسال آثار بار دیگر تمدید شد.
بهزادی فر گفت: با هدف رعایت عدالت و ایجاد زمینه رقابت یکسان برای کلیه شرکت کنندگان، گروه‌هایی که آثارشان را تا کنون به دبیرخانه ارسال کرده‌اند نیز می‌توانند تا مهلت تعیین شده مجدداً نسبت به ارسال فیلم آثارشان جهت بازبینی اقدام نمایند.
وی ادامه داد: با توجه به تغییر زمان بازبینی، زمان برگزاری جشنواره و مراسم اختتامیه نیز به آذرماه سال جاری تغییر پیدا کرد.
دبیر جشنواره سراسری تئأتر تکخند اظهار داشت: هنرمندان سراسر کشور می توانند طرح و نمایشنامه های تک نفره خود را با رویکرد طنز و با توجه به اولویت‌های موضوعی همچون آسیب شناسی سبک زندگی امروز، کودک و فضای مجازی، کتاب و کتابخوانی در خانواده ایرانی، اشتغال و بیکاری و ایران 1404 تولید و به جشنواره ارسال نمایند.
بهزادی فر افزود: نمایش تک نفره طنز و نمایشنامه نویسی از جمله بخش های ششمین جشنواره سراسری تئاتر تکخند هستند.
وی ادامه داد: کلیه امور دبیرخانه این جشنواره از طریق دبیرخانه مجازی جشنواره به نشانی www.artiraniha.ir انجام می‌شود.
پیش از این قرار بود ششمین جشنواره سراسری تئاتر تکخند 23 شهریور ماه برگزار شود.
7414/ 6155خبرنگار:وحیده عسکری**انتشار دهنده: محمد عزیزپور
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.