• کدخبر: 707928
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

به گزارش خبر آنلاین، حیدر جعفری دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ساوجبلاغ با اشاره به بازداشت باند 6 نفره به جرم جعل مهرهای ادارات در این شهرستان گفت: سال گذشته فردی به اتهام نگهداری مواد مخدر بازداشت و به دلیل ناتوانی در تودیع وثیقه راهی زندان شد.
وی افزود: پس از چند روز فردی با مراجعه با دادسرا اعلام کرد که می‌خواهد برای آزادی فرد بازداشت شده وثیقه بگذارد ولی با توجه به اینکه سند متعلق به شهرستان ساوه بود توسط بازپرس پرونده از مراجع قضایی این شهرستان در این زمینه استعلام به عمل آمد؛ پس از چند روز فرد دیگری با چندین برگه استعلام مثبت از مراجع مربوطه به نزد بازپرس آمد ولی با توجه به اینکه بر خلاف رویه معمول، این استعلامات سنتی و دستی بود توسط این همکار قضایی از حوزه قضایی ساوه درباره اصالت مکاتبات استعلام شد.
دادستان عمومی و انقلاب ساوجبلاغ با اشاره به رد شدن اصالت مکاتبات، توضیح داد: با محرز شدن این موضوع دستور بازداشت متهم صادر شد که وی با اعترافات خود زمینه بازداشت 5 نفر از همدستانش را فراهم کرد.
وی با بیان مصادیق این پرونده ادامه داد: در بازرسی از منزل دو نفر از متهمان که یک زن و مرد بودند تعداد 12 عدد مهر برجسته ادارات ثبت اسناد و املاک استان‌های مختلف و برگه‌های آرم‌دار دادگستری‌های برخی از شهرستان‌های کشور کشف و ضبط شد.
جعفری در پایان گفت: کیفرخواست این 6 نفر به اتهام جعل مهر ادارات و امضای قضات و جعل اسناد رسمی صادر و پرونده به دادگستری شهرستان ساوجبلاغ ارجاع شد.

 

46

انتهای پیام
  • کدخبر: 707928
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.