اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، ابوالقاسم پالیزگیر روز شنبه در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با اشاره به اینکه دولت تدبیر وامید از آغاز فعالیت خود، رفع موانع تولید و توسعه صنایع را در دستور کار خود قرار داده وموفقیت های چشمگیری نیز به دست آورده اظهار داشت: باتوجه به تاکید های رئیس جمهوری ، یکی از محورهای سیاست دولت این است که مدیری که سیاست دولت را دنبال نکند به درد دولت نمی خورد.
وی گفت: مدیران باید مجری سیاست عام دولت در شهرستان ساوجبلاغ باشند و با احساس مسئولیت نه رفع تکلیف سیاست های دولت را عملیاتی کنند چرا در غیر این صورت اجازه ادامه کار را به آنها نخواهیم داد و باید بروند.
وی اظهار داشت: این صندوق در حوزه پرداخت تسهیلات به منظور اشتغال به خوبی عمل کرده و در سال جاری 79 فقره وام قرض الحسنه با کارمزد 4 درصد به مبلغ 28 میلیارد ریال پرداخت کرده و با میزان پذیرش نامحدود برای افراد بیکار زمینه اشتغالزایی را ایجاد کرده است .
پالیزگیر از اختصاص 3 وام و تسهیلات به کارفرمایان و مدیران واحدهای تولیدی خبرداد وگفت : این تسهیلات تحت عنوان بهسازی و نوسازی دستگاهها ، سرمایه در گردش ، سرمایه ثابت می باشد که متقاضیان با مراجعه به سایت بهین یاب و ثبت نام ، به بانک های عامل معرفی و تسهیلات دریافت می کنند.
وی با اشاره به رکوردهای خوبی که در زمینه کشاورزی این شهرستان ایجاد شده گفت : باتوجه به اینهمه موفقیت حیف است که محصولات کشاورزی از بین برود و باید بهره وری را دردستور کار قرار داده و راهکارها وطرحهای عملیاتی برای کاهش مصرف و هزینه ها ارائه داد.
پالیزگیر با اشاره به مصوبه هیات وزیران در خصوص تکلیف تامین حداقل 20 درصد برق مصرفی دستگاه های اجرایی طی دوسال از انرژی های تجدیدپذیر ، از اداره منابع طبیعی خواست در صورت وجود اراضی متناسب برای سرمایه گذاری در حوزه انرژی نو نسبت به واگذاری آن به متقاضیان سرمایه گذار اقدام نماید.
6155/1535 خبرنگار: مریم صوفی ** انتشار دهنده : محمد عزیزپور

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.