• کدخبر: 706010
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

به گزارش خبر آنلاین و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،حسین محمد پورزرندی با بیان این مطلب افزود: پیشخوان های شهرنت بانک شهر در تمامی مراکز استانها و همچنین شهرهای کشور، اغلب به صورت 24 ساعته مشغول به فعالیت و ارائه خدمات مورد نیاز به مشتریان و مراجعین هستند و درهمین راستا توانسته اند رضایتمندی آنان را کسب کنند.
وی با اشاره به اینکه بانک شهر بانکی پیشتاز در بانکداری الکترونیک است، بیان کرد: در همین رابطه مردم می توانند با مراجعه به پیشخوان های شهرنت بانک شهر در هر ساعت از شبانه روز، خدمات بانکی را دریافت کنند.
پورزرندی گفت: در راستای ارائه خدمات کامل و متنوع بانکی به مشتریان و با تلاش کارکنان جوان و نخبه بانک شهر از امروز وصول چک های این بانک در هر ساعت و زمان از شبانه روز در پیشخوان های شهرنت بانک شهر امکان پذیر است.
این مسئول با تاکید بر اینکه ارتقاء سطح کیفی زندگی شهروندان و تسهیل در روند خدمات رسانی به آنان در صدر برنامه های بانک شهر قرار دارد، یادآور شد: در حال حاضر با حضور پیشخوان های شهرنت، امکان ارائه خدمات بانکی در ترمینال ها، فرودگاه ها، حاشیه میادین میوه و تره بار، پارکها، مجتمع های تجاری، حاشیه شهرها و سایر اماکن فاقد شعب بانکی فراهم شده است.
مدیرعامل بانک شهر عنوان کرد: مشتریان می توانند با حضور در پیشخوان های شهرنت به صورت آنلاین با رئیس شعبه مجازی ارتباط گرفته و درخواست های بانکی خود را به صورت غیرحضوری انجام دهند و برای مشتریان ویژه این خدمات به صورت کاملا خاص و ویژه انجام می شود.
پورزرندی در ادامه با اشاره به دو خدمت جدید دیگر این بانک افزود: ارائه صورت حساب بانکی با مٌهر خیس به مشتریان در پیشخوان هایی که دارای دستگاههای خودبانک (VTM) و ( RTM) هستند،عملیاتی شده است.
وی اعلام کرد: همچنین مشتریان بانک شهر می توانند با حضور در پیشخوان ها ضمن سرمایه گذاری در " صندوق گنجینه زرین شهر" در هر زمان از شبانه روز به آن دسترسی داشته باشند.
مدیرعامل بانک شهر در ادامه گفت: برداشت و واریز وجه، خدمات مبتنی بر کارت، افتتاح حساب سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت و صدور کارت نقدی، انتقال وجه بین سپرده ها و انتقال وجه بانکی، اعلام مفقودی و مسدودی کارت، صدور کارت هدیه، پرداخت اقساط تسهیلات بانک شهر، مسدود کردن اینترنت بانک و همراه بانک، انتقال وجه ساتنا، انتقال وجه پایا، ارائه صورت حساب، صدور ضمانت نامه بانکی، صدور تمکن مالی و .... از دیگر خدماتی است که تنها از طریق پیشخوان های شهرنت انجام می شود.

 

46

  • کدخبر: 706010
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.