اخبار مرتبط

تقی رضایی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: با پیگیری مدیریت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان البرز، این میزان اراضی به بیت المال بازگشت که نسبت به چهار سال ماقبل سال 92از افزایش چند برابری برخورداربوده است.
وی بیان داشت:درچهار سال گذشته 51 قطعه ملک به دستگاه های دولتی و 106 قطعه ملک به مراکز خصوصی در البرز واگذار شد.
مدیرکل راه وشهرسازی استان البرز به فعالیت های این اداره کل در بخش مسکن مهر وخودمالک اشاره کرد و گفت: در 4 سال گذشته 15 هزارو440 واحد مسکونی در مناطق ماهدشت ، شهرک ابریشم و سایر مناطق البرز توسط این اداره کل آماده سازی و به مردم واگذار شده است.
در اوایل فعالیت دولت یازدهم ساخت 110 هزار واحد مسکونی مهر توسط اداره کل راه وشهرسازی ، بنیاد مسکن و شرکت عمران شهرجدید هشتگرد استان البرز در دست احداث قرار گرفت که تاکنون بیش از 90 درصد این واحدها تکمیل و به بهره برداری رسیده است.
رضایی گفت: در بخش مدیریت فنی طی 4 سال گذشته ساخت 6 ساختمان دولتی و مراکز فرهنگی و 2 بیمارستان و مرکز پزشکی در سطح استان نظارت فنی شد و اکنون نیز 30 پروژه ساختمانی دیگر در دست اقدام است.
مدیرکل راه و شهرسازی البرز بیان کرد: در این مدت 2 هزارو373 رای کمیسیون ماده 12 صادر شد و 811 پرونده کیفری در دست بررسی قرار گرفت ضمن آنکه 73 پرونده حقوقی املاک در استان مختومه شد.
وی اظهار داشت : در مجموع فعالیت های بخش شهرسازی و حفاظت از اراضی ملی اداره کل راه وشهرسازی استان البرز در مقایسه با چهارقبل از دولت تدبیر و امید از افزایش چشمگیری برخوردار است و اکنون نیز تعداد زیادی پروژه عمرانی در بخش راه سازی ، مسکن مهر و دیگر بخش ها در دست اقدام داریم .
این اداره کل در بخش راه سازی طی چهار سال گذشته اقدامات موثری از جمله ساخت و بهسازی 684 کیلومتر آزاد راه ، بزرگراه ، راه اصلی ، راه فرعی و راه روستایی انجام داده است که پیش از این اطلاع رسانی شد.
7410/1535خبرنگار: مژگان السادات سجادی**انتشار دهنده:داریوش غفاری

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.